Gra komputerowa Diablo 2 z dodatkiem

Rozrywka

Jesteś maniakiem gry Diablo 2? Chcesz wejść w posiadanie nowych, potężniejszych przedmiotów? A może pragniesz spróbować swoich sił jako Druid lub Zabójczyni? W takim razie nie zwlekaj. Gry komputerowe Diablo 2 Lord Of Destruction czekają właśnie na Ciebie.

Gra Diablo 2 sprzedała się na świecie w milionach egzemplarzy. Nic więc dziwnego, że firma postanowiła ugiąć się pod presją oczekiwań graczy, wypuszczając na rynek oficjalny dodatek do gry. Dodatek ten można nazwać chyba najlepszym w historii gier. Poszerza on możliwości starej gry, dodając do niej mnóstwo nowoczesnych elementów. Tak więc Diablo 2 Lord Of Destruction wprowadził do gry dwie nowe klasy postaci. Pierwszą z nich jest Zabójczyni. Zajmuje się ona eliminacją wrogów poprzez zastawianie zatrważających pułapek, dzięki czemu może ona zabijać dużo wrogich jednostek na raz. W dodatku Diablo 2 Lord Of Destruction może ona także używać różnych, specjalnie dla niej stworzonych, przedmiotów takich jak naręczne pazury czy cestus skutecznie siejących zamęt na liniach wroga. Drugą nowością w Diablo 2 Lord Of Destruction jest postać Druida. Może on przywoływać siły natury i wspomagać się nimi w nierównej walce z siłami zła. Ponadto może on przeistaczać się w niedźwiedzia lub wilkołaka, przejmując różne cechy tych zwierząt, takie jak siła czy szybkość.

Jeśli nie wyobrażamy sobie życia bez gry Diablo i chcielibyśmy zabić samego Pana Zniszczenia to gry komputerowe firmy Blizzard nam to zapewnią, a nawet dużo więcej wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *