Masz dużo znajomych? Chętnie zapraszasz ich do siebie do domu? Czujesz jednak, że waszym spotkaniom czego brakuje? Na pewno odnajdziecie to dzięki takim urządzeniom jak konsole do gier, które scementują każdą, nawet najmniej zintegrowaną paczkę znajomych.

Rynek konsol do gier jest naprawdę zróżnicowany. Chcąc wybrać naprawdę dobry produkt trzeba się wiele nachodzić. Ale czy aby na pewno? Jeśli potrzebujesz urządzenia bardzo funkcjonalnego, umożliwiającego nie tylko granie, ale i odtwarzanie filmów oraz plików muzycznych to na pewno zainteresuje cię Microsoft Xbox 360. Produkt ten jest jedną z najnowocześniejszych i najwszechstronniejszych konsol na rynku. Potrafi nie tylko odtwarzać multimedia. Połączy nas też z Internetem, a także wypożyczy film w wirtualnej wypożyczalni i odtworzy go na ekranie naszego telewizora tak często, jak tylko będziemy tego chcieli. Co więcej, jakość prezentowanego obrazu będzie naprawdę imponująca. Konsole do gier Microsoft Xbox 360 wyposażono w wyprodukowany razem z IBM trzyrdzeniowy procesor IBM PowerPC Xeon, taktowany zegarem 3,2GHz. Razem z układem graficznym ATI Xenon R500 idealnie radzą sobie z obsługą bardzo zaawansowanych graficznie gier oraz różnego rodzaju aplikacji. Dodatkowym atutem konsoli Microsoft Xbox 360 jest twardy dysk o pojemności 60GB, który pomieści sporo gier i niezliczoną ilość zdjęć oraz piosenek.

Decydując się na zakup konsoli warto mieć na uwadze kilka rzeczy. Jedną z nich jest liczba dostępnych gier. Konsole do gier Microsoft nie mają tego problemu. Możemy wybierać wśród setek tysięcy tytułów. Dlatego można jechać do sklepu i kupować je w ciemno.