Konsola do gier z Redmond

Peryferia Rozrywka

Mając na myśli konsole do gier, prawie każdemu przed oczami staje urządzenie produkowane przez Sony. Mimo, że jest ono liderem na rynku konsol, to najnowszy produkt firmy Microsoft radzi sobie coraz lepiej. Ku uciesze graczy.

Chyba każdy zgodzi się ze mną, że w leniwy, zimowy wieczór nie ma nic lepszego niż zdobycie mistrzostwa świata reprezentacją Polski w grze Pro Evolution Soccer. Do niedawna przyjemność ta była zarezerwowana posiadaczom konsol Sony PlayStation. Wszystko zmieniło się jednak od czasu pojawienia się urządzenia Microsoft Xbox 360, które zrewolucjonizowało rynek innowacyjnym podejściem do sprawy. Nowością była możliwość odtwarzania nie tylko gier, ale i dużej ilości danych w przeróżnych formatach. Tak więc urządzenie to nie ma najmniejszego problemu z obsługą nie tylko najpopularniejszych formatów takich jak DVD Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, , CD-ROM, CD-R, CD-RW, lecz także WMA , JPEG i GIF. Co więcej, krokiem milowym było zastosowanie w konsoli Microsoft Xbox 360 odłączanego dysku twardego o pojemności aż 60GB, zdolnego pomieścić mnóstwo gier, , obrazów, filmów oraz piosenek. Warto również wspomnieć, że Microsoft Xbox 360 wprowadził do seryjnej sprzedaży bezprzewodowe GamePady. Dzięki nim mogliśmy swobodnie, bez żadnych krępujących nas kabli, usiąść na kanapie i oddać się efektownemu strzelaniu najlepszym bramkarzom Europy.

Jeśli szukasz sprzętu, który będzie wielofunkcyjny i wytrzymały to takimi cechami wyróżniają się konsole do gier sygnowane logo Microsoft. Kupując je, będziesz miał pewność słusznie dokonanego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *