Multimedialny LG M2394D-PZ

Monitory

Monitory LCD stają się coraz większe, masywniejsze, potrafią wyświetlacz obraz o większej rozdzielczości czy coraz dokładniej odwzorowywać barwy. Producenci ekranów starają się za wszelką cenę przekonać klienta do swojego produktu. Firma LG właśnie wystawiła do walki swój model LG M2394D-PZ.

LG M2394D-PZ to wysokiej klasy multimedialny monitor LCD o przekątnej 23 cali i panoramicznej matrycy 16:9. Modelu tego nie wyróżnia jednak duży rozmiar matrycy, a bardzo wysoka rozdzielczość prezentowanego obrazu, bo aż 1920 na 1080 pikseli (FullHD). Dzięki temu matryca pozwala na ujrzenie najdrobniejszych szczegółów i różnic w obrazie. Deklarowany przez producenta kontrast to 20000:1, natomiast jasność kształtuje się na poziomie 300 cd/m3. Monitory LCD LG M2394D-PZ to produkt skierowany również do entuzjastów gier komputerowych. Niski czas reakcji matrycy (5 ms) eliminuje smużenie i rozmywanie się obrazu w dynamicznych grach, gdzie smugi mogą przeszkadzać w podążaniu za wartką akcją. Uwagę przykuwa również nowoczesne wzornictwo, wbudowane głośniki 2x3W oraz pilot. Wspomnieć można także o złączu DVI i aż dwóch złącz HDMI. LG M2394D-PZ posłużyć może również za telewizor FullHD, a to za sprawą wbudowanego tunera. Kąty widzenia to 160 stopni w pionie i 170 stopni w poziomie, oglądanie filmów w kilka osób przed jednym ekranie nie będzie więc problemem.

Podsumowując, LG M2394D-PZ to multimedialne monitory LCD o dużej rozdzielczości gwarantujące najwyższą jakość obrazu. Przypadną one do gustu również osobom niestroniącym od gier komputerowych i szukających delikatnej ekstrawagancji wśród designu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *