Żyjemy w dobie nieustającego postępu technicznego. Doskonale to widać w branży kamer cyfrowych, które nagrywają filmy bezpośrednio na płytę DVD bez użycia ani milimetra taśmy filmowej. Aby powielić taki film dla rodziny, warto zainwestować w nagrywarki DVD.

Urządzenia do przegrywania płyt w formacie DVD mogą być różne. Wielu producentów wyposaża swoje urządzenia w unikalne funkcje, nie skupiając się jednak na wyposażeniu standardowym. Filozofia firmy LG jest inna. Jej najnowszy model LG RH388H posiada wszystkie najpotrzebniejsze parametry zapewniające wydajną i bezawaryjną pracę. Warto wspomnieć, że LG RH388H to nie tylko nagrywarki DVD. Posiadają one również funkcje odtwarzacza, dzięki którym na ekranie naszych telewizorów lub monitorów będziemy w stanie odtworzyć filmy w formatach DVD-Video, DVD±RW, DVD+R DL i CD-RW. Co więcej, LG RH388H odtworzy również płyty Audio CD, MP3 i WMA, zapewniając nam bardzo przyjemne chwile spędzone przy naszej ulubionej muzyce. Nowością jest jednak to, że nagrywarki te umożliwiają odtwarzanie plików JPEG, dzięki czemu będziemy mogli wyświetlić zdjęcia z wakacji na naszym wielkim domowym ekranie.

Podsumowując, nagrywarki DVD LG RH388H to również doskonałe i wielofunkcyjne odtwarzacze płyt DVD, które bez problemu zastąpią nasz poprzedni, lekko już archaiczny sprzęt odtwarzający filmy. Naprawdę warto je mieć.