Nagrywarka wraz z odtwarzaczem dla domu

Rozrywka

Żyjemy w dobie nieustającego postępu technicznego. Doskonale to widać w branży kamer cyfrowych, które nagrywają filmy bezpośrednio na płytę DVD bez użycia ani milimetra taśmy filmowej. Aby powielić taki film dla rodziny, warto zainwestować w nagrywarki DVD.

Urządzenia do przegrywania płyt w formacie DVD mogą być różne. Wielu producentów wyposaża swoje urządzenia w unikalne funkcje, nie skupiając się jednak na wyposażeniu standardowym. Filozofia firmy LG jest inna. Jej najnowszy model LG RH388H posiada wszystkie najpotrzebniejsze parametry zapewniające wydajną i bezawaryjną pracę. Warto wspomnieć, że LG RH388H to nie tylko nagrywarki DVD. Posiadają one również funkcje odtwarzacza, dzięki którym na ekranie naszych telewizorów lub monitorów będziemy w stanie odtworzyć filmy w formatach DVD-Video, DVD±RW, DVD+R DL i CD-RW. Co więcej, LG RH388H odtworzy również płyty Audio CD, MP3 i WMA, zapewniając nam bardzo przyjemne chwile spędzone przy naszej ulubionej muzyce. Nowością jest jednak to, że nagrywarki te umożliwiają odtwarzanie plików JPEG, dzięki czemu będziemy mogli wyświetlić zdjęcia z wakacji na naszym wielkim domowym ekranie.

Podsumowując, nagrywarki DVD LG RH388H to również doskonałe i wielofunkcyjne odtwarzacze płyt DVD, które bez problemu zastąpią nasz poprzedni, lekko już archaiczny sprzęt odtwarzający filmy. Naprawdę warto je mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *