Najdoskonalsze konsole do gier

Komputery Rozrywka

Pamiętasz czasy pierwszych konsol do gier zwanych potocznie Tetris i Snake? Jeśli tak, to wiedz, że konsole do gier poszły dalece naprzód. Ich najnowsza odsłona, produkt Sony PSP-3000 nie dość, że zapewnia wiele godzin wyśmienitej rozrywki, to łączy się jeszcze z Internetem. Czego chcieć więcej?

Konsola Playstation Portable Slim Black

Firma Sony znana jest przede wszystkim z najpopularniejszej konsoli do gier Sony PlayStation. Urządzenie to ma w swoich domach wiele milionów osób. Dlatego firma ta postanowiła iść za ciosem, wypuszczając na rynek przenośne konsole do gier Sony PSP-3000. Urządzenie to wyróżnia się nie tylko idealnym obrazem i dźwiękiem wysokiej jakości. Posiada ono wbudowanego mikrofonu. Dzięki temu rozwiązaniu, przeprowadzić rozmowy z dowolnym użytkownikiem za pomocą komunikatora Skype. Ponadto, Sony PSP-3000 posiada wejście na kamerę internetową, po podłączeniu której możliwe będzie przesyłanie obrazu. Warto podkreślić, że wszystkie wideokonferencje są i będą bezpłatne. Niczym nieograniczone połączenia wideo i głosowe z innymi osobami zapewnia bezpłatny program Skype, działający niezależnie od miejsca pobytu. Za jego pomocą, możemy przemienić konsole do gier Sony PSP-3000 w telefon komórkowy. Wystarczy jedynie wykupić jeden z nieograniczonych abonamentów oferowanych przez Skype.

Jeśli chcesz mieć coś więcej niż tylko konsole do gier, to urządzenie spod skrzydeł Sony na pewno spełni twoje oczekiwania. Tak samo jak dźwięk i obraz transmitowany do twoich przyjaciół z każdego miejsca na ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *