Najlepsze nagrywarki płyt DVD na rynku

Rozrywka

W dobie rozpowszechnienia się formatu DVD na świecie, nietaktem jest nieposiadanie nagrywarki DVD w domu. Wiele korzyści płynących z jej posiadania na pewno zrekompensuje dość wysoką cenę. Jednakże czy nie jesteśmy w stanie wydać niewiele więcej na urządzenie najwyższej jakości?

Firma LG jest jednym z największych producentów sprzętu radiowo telewizyjnego na świecie. W jej produkty zaopatrują się miliony klientów na całym świecie, kierując się przede wszystkim chęcią posiadania możliwie najbardziej wszechstronnego i funkcjonalnego sprzętu dostępnego na rynku. Jednym z najlepiej sprzedających się nagrywarek ostatnich lat jest model LG RH388H. Wyróżnia ją przede wszystkim niewielki rozmiar, dzięki któremu znajdziemy dla niej miejsce na każdym, nawet najbardziej zagraconym stoliku na telewizor. Co więcej, LG RH388H to nie tylko nagrywarki DVD. Posiadają one również funkcję tradycyjnego odtwarzacza płyt CD i DVD. Odtwarza on pliki DivX w wersjach 3.0, 4.0, 5.0 a także XviD, dzięki czemu będziemy mogli obejrzeć niemal wszystkie filmy produkowane na świecie. Wracając jednak do funkcji nagrywania, urządzenie LG RH388H może pochwalić się możliwością wypalania płyt RAM, ±R, ±RW a nawet dwustronnych płyt DVD+R Double Layer. Dlatego na pewno będą nam służyć przez bardzo długie lata.

Podsumowując, nagrywarki DVD sygnowane logo LG to sprzęt najwyższej klasy, oferujący naprawdę wiele możliwości. Mogę polecić go szczególnie tym, zorientowanym na używanie go przez dłuższy okres czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *