Najlepszy przenośny odtwarzacz filmów DVD

Peryferia

dzisiejszych czasach wiele odtwarzaczy multimedialnych posiada już funkcję odtwarzania filmów. Jednakże urządzenia te nigdy nie zaoferują takiej jakości obrazu jak przenośne odtwarzacze DVD. Dlatego też warto przyjrzeć się z bliska urządzeniom z tego segmentu.

Rynek przenośnych odtwarzaczy jest bardzo szeroki. Każdy się jednak ze mną zgodzi, że jego liderem jest firma

TOSHIBA SDP91

Toshiba. Wszystko za sprawą urządzenia Toshiba SD-P91. Sprzęt ten idealnie nadaje się do oglądania filmów oraz teledysków. Jego 9-calowy, ciekłokrystaliczny ekran o rozdzielczości 640×200 umożliwi nam obejrzenie filmu ze wszystkimi, nawet najdrobniejszymi detalami. Ponadto ogromną zaletą urządzenia Toshiba SD-P91 jest jego obrotowy ekran. Dzięki temu będziemy mogli oglądać filmy niezależnie od pozycji. Co więcej, produkt ten jest bardzo funkcjonalny. Nie tylko odtwarza dla nas filmy, ale i muzykę w formacie mp3 oraz mp4, a także zdjęcia w najpopularniejszych formatach. Ogromną zaletą tego urządzenia są także wbudowane głośniki o mocy 1W każdy, które zagwarantują nam wrażenia porównywalne do sali kinowej. Ponadto w trosce o osoby, które nie chcą oglądać z nami filmu i wolą nie słyszeć tego, co dzieje się na małym ekranie urządzenia, Toshiba SD-P91 została wyposażona w zestaw słuchawek. Atutem jest także to, że przenośne odtwarzacze DVD sygnowane logo Toshiba są bardzo energooszczędne. Ich bateria wystarczy nam na 5 godzin oglądania filmów, dzięki czemu przetrwamy nawet najdłuższą podróż.

Jeśli udajemy się w daleką podróż, a naszą pasją jest kino, to przenośne odtwarzacze DVD na pewno pomogą nam miło spędzić czas i nadrobić filmowe zaległości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *