Nowoczesne miniwieże

Peryferia Rozrywka

Miniwieża to odmiana znanego nam wszystkim sprzętu popularnie nazywanego “wieżą”. Swą nazwę zawdzięcza temu, iż jest ona nieco mniejsza oraz sporo tańsza od swej większej siostry. Jednak użyte w nazwie słowo “mini” nie oznacza wcale, że sprzęt ten jest słabej jakości. Wręcz przeciwnie – niektóre miniwieże są dużo wydajniejsze od tych standardowych. Typowymi przedstawicielkami kategorii miniwieże są produkty takich firm jak EASYTOUCH czy LG.

Urządzenie EASYTOUCH Et-604 firmy EASYTOUCH to typowa miniwieża. Nie wyróżnia się ona specjalnie funkcjami, ponieważ posiada tylko funkcję odtwarzania MP3 oraz tuner radiowy. Jej podstawową zaletą jest natomiast cena, która skusi niejedną osobę. Natomiast LG XC12 firmy LG to nieco droższy sprzęt od swojej poprzedniczki. Jednak mimo wyższej ceny, LG XC12 wcale nie posiada wiele więcej funkcji od produktu firmy EASYTOUCH. Mianowicie, LG XC12 także wyposażona jest w funkcję odtwarzania MP3 oraz RDS, ma również tuner radiowy i autoreverse. Za to tym, co pewnością wyróżnia LG XC12 od innych produktów z tej kategorii jest jej nowoczesny design.

Uważam, że zarówno EASYTOUCH Et-604, jak i LG XC12 to miniwieże godne polecenia, ponieważ mają one wystarczające funkcje, jak na sprzęt tego typu oraz stosunkowo niską cenę. Kupując jedną z nich na pewno odczują państwo satysfakcję z powodu trafnego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *