Odtwarzacze i nagrywarki DVD w jednym

Rozrywka

Prawie każda nowoczesna kamera umożliwia nagrywanie i zapisywanie filmów na płytach DVD, które mieszczą nawet 4,7GB filmu. Jeśli posiadamy rodzinę mieszkającą dość daleko i chcemy przesłać jej film ze wspólnej uroczystości, to na pewno przydadzą nam się nagrywarki DVD.

Jednym z liderów na rynku tego typu urządzeń jest firma LG. To jej produkt były najczęściej wybierane przez klientów w 2008 roku. Szczególnym powodzeniem wśród klientów cieszył się przede wszystkim model LG RH388H. Produkt ten wyróżnia się pod wieloma względami. Jedną z jego bardzo dużych zalet jest możliwość wyboru trybów nagrywania spośród formatów XP, SP, LP, EP i MLP. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli dowolnie przekonwertować nagrywaną płytę, tak aby działała na innym odtwarzaczu. Co więcej, LG RH388H wyposażono we wbudowany dysk twardy o pojemności aż 250GB. Jest to bardzo dużo miejsca, które wystarczy na nagranie aż 53 filmów o pojemności 4,7GB każdy. Dodatkowym atutem nagrywarki DVD LG RH388H jest nagrywanie maksymalnie 729 godzin filmów w formacie MPEG2. To rozwiązanie na pewno znajdzie wielu zwolenników i sprawi, że konkurencja zacznie dostosowywać swoje produkty do tego sprzętu.

Jeśli poszukujemy sprzętu o bardzo wysokiej jakości i dużej wszechstronności, to wybór inny niż nagrywarki DVD marki LG byłby błędem. Dlatego warto zapoznać się z ofertą tej firmy, aby ustrzec się przed popełnieniem błędu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *