Przenośne odtwarzacze DVD Toshiba

Rozrywka

Oglądanie filmów to hobby większości z nas. Co jednak zrobić, jeśli musimy wyjechać w delegację do obcego miasta na kilka dni? Należy kupić przenośne odtwarzacze DVD produkowane przez firmę Toshiba.

Japońska firma Toshiba od wielu lat produkuje najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia. Cieszą się one nie tylko wysoką jakością wykonania, ale i doskonałymi parametrami. Produktem, który warto jest polecić wszystkim “filmożercom” jest Toshiba SD-P91. Spośród wszystkich przenośnych odtwarzaczy DVD wyprodukowanych przez Toshibę, ten jest najlepszy i najwydajniejszy. Do jego niewątpliwych zalet należy przede wszystkim elegancka obudowa wykonana z matowej blachy oraz obrotowy ekran o przekątnej 9 cali i rozdzielczości 640×220. Parametry ekranu zamontowanego w modelu Toshiba SD-P91 są na tyle dobre, że każdy oglądany przez nas film będzie zawsze idealnej jakości. Ale to nie wszystko. Przenośne odtwarzacze DVD sygnowane logo Toshiba umożliwiają również odtwarzanie plików muzycznych w formacie mp3 i mp4 oraz odtwarzanie zdjęć w najbardziej popularnych formatach. Warto również wspomnieć, że produkt ten wyposażono w dwa wbudowane głośniki o mocy 1W każdy, co zapewni nam naprawdę dobry odbiór dźwięku. Jednak, aby nie przeszkadzać współpasażerom zbyt głośno odtwarzanym przez nas filmem lub muzyką, producent wyposażył produkt Toshiba SD-P91 w dwa wyjścia na słuchawki, dzięki czemu dwie osoby bez problemu usłyszą co dzieje się na ekranie, bez potrzeby stosowania specjalnych rozgałęźników.

Jeśli dużo podróżujemy i poszukujemy urządzenia, dzięki któremu będziemy mogli odtwarzać filmy i muzykę zawsze i wszędzie, to przenośne odtwarzacze DVD z serii SD będą dla nas idealnym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *