Udana kontynuacja serii Test Drive

Gry komputerowe z serii Test Drive są z nami od dłuższego czasu. Zadomowiły się one w komputerach wielu starszych graczy, na nową odsłonę przyszło nam jednak długo czekać. Ale o to jest najnowsza część – Test Drive Unlimited.

Atari określa tę część jako grę wyścigową z gatunku MMO (Massive Multiplayer Online). Na potrzeby gry twórcy dokładnie odtworzyli rzeczywistą, hawajską wyspę Oahu z setkami kilometrów dróg do przejechania. Gracz rozpoczyna grę od wyboru awatary – postaci, którą będzie grał oraz początkowego auta. W trakcie przebiegu kariery w Test Drive Unlimited gracz za zarobione pieniądze może zmieniać m. in. fryzurę i ubrania swojej postaci. Prócz konkurowania z komputerowymi przeciwnikami, gracz może ścigać się również z innymi graczami będącymi on-line. Deweloper oddał w ręce kierowcy ponad 120 modeli aut jak i motocykli z całego świata oraz wiele rodzajów wyścigów, w tym podwożenie modelek i stopowiczów na czas. Dla wielbicieli symulacji, w grze Test Drive Unlimited powstał również specjalny tryb hardcore, po którego uaktywnieniu gra zamienia się w prawdziwy symulator, gdzie użycie kierownicy jest nader wskazane.

Zauważmy, że gry komputerowe Test Drive Unlimited to z całą pewnością udana kontynuacja serii. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem gry wyścigowej z trybem on-line, dużym wyborem aut oraz sporą szczyptą symulacji Test Drive Unlimited jest właśnie dla Ciebie.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *