Udana kontynuacja serii Test Drive

Oprogramowanie Rozrywka

Gry komputerowe z serii Test Drive są z nami od dłuższego czasu. Zadomowiły się one w komputerach wielu starszych graczy, na nową odsłonę przyszło nam jednak długo czekać. Ale o to jest najnowsza część – Test Drive Unlimited.

Atari określa tę część jako grę wyścigową z gatunku MMO (Massive Multiplayer Online). Na potrzeby gry twórcy dokładnie odtworzyli rzeczywistą, hawajską wyspę Oahu z setkami kilometrów dróg do przejechania. Gracz rozpoczyna grę od wyboru awatary – postaci, którą będzie grał oraz początkowego auta. W trakcie przebiegu kariery w Test Drive Unlimited gracz za zarobione pieniądze może zmieniać m. in. fryzurę i ubrania swojej postaci. Prócz konkurowania z komputerowymi przeciwnikami, gracz może ścigać się również z innymi graczami będącymi on-line. Deweloper oddał w ręce kierowcy ponad 120 modeli aut jak i motocykli z całego świata oraz wiele rodzajów wyścigów, w tym podwożenie modelek i stopowiczów na czas. Dla wielbicieli symulacji, w grze Test Drive Unlimited powstał również specjalny tryb hardcore, po którego uaktywnieniu gra zamienia się w prawdziwy symulator, gdzie użycie kierownicy jest nader wskazane.

Zauważmy, że gry komputerowe Test Drive Unlimited to z całą pewnością udana kontynuacja serii. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem gry wyścigowej z trybem on-line, dużym wyborem aut oraz sporą szczyptą symulacji Test Drive Unlimited jest właśnie dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *