Wyścigowe gry komputerowe

Rozrywka

Gry komputerowe to coraz powszechniejsza rozrywka zarówno wśród młodzieży, jak i osób starszych. Bo kto z nas nie marzy na przykład o przejażdżce najnowszym modelem Mercedesa, BMW czy Audi? Dzięki grom komputerowym możemy zrealizować takie marzenia, i to za niewielkie pieniądze. Jednymi z najpopularniejszych tytułów, jeżeli chodzi o gry komputerowe wyścigowe, są Juiced 2 Hot Import Nights oraz Need For Speed Prostreet. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej tym produkcjom.

Pierwszy z tytułów – Juiced 2 Hot Import Nights – stworzony został przez firmę THQ. Dziewięćdziesiąt w pełni licencjonowanych samochodów, sześćset dodatkowych części samochodowych oraz możliwość dowolnego tubingu mówią same za siebie. Nawet po kilkunastu godzinach nieustannej gry w Juiced 2 Hot Import Nights nie chce się odchodzić od monitora. Fantastyczna ścieżka dźwiękowa, rewelacyjna grafika i doskonale odwzorowana fizyka jazdy sprawiają, że Juiced 2 Hot Import Nights to jedna z najlepszych wyścigowych gier komputerowych sprzedawanych na rynku. Firma THQ wprowadziła również innowacyjny system Driver DNA, który sprawdza styl jazdy poszczególnych kierowców, a następnie generuje odpowiednie wyniki i prezentuje je. Co do wymagań sprzętowych, to nie są one zbyt niskie, lecz każdy w miarę nowoczesny komputer powinien sobie poradzić z tą grą. Procesor 3,0 GHz, 2 gigabajty pamięci RAM oraz karta graficzna 128MB z obsługą DirectX 9.0C pozwalają na w miarę komfortową grę. Świetne gry komputerowe produkuje też firma Electronic Arts. Przykładem niech będzie legendarna już gra Need For Speed Prostreet. Jak zawsze w przypadku produktów EA, wszystko jest idealnie odwzorowane, z dbałością o każdy detal. Dziesiątki dostępnych samochodów, tras i trybów gry sprawiają, że dzięki Need For Speed Prostreet nie prześpimy niejednej nocy. Grafika jak zawsze doskonała, jakość symulacji na najwyższym poziomie, a wszystko po to, by gracz mógł się poczuć jak podczas prawdziwego nielegalnego wyścigu. Co do wymagań sprzętowych gry Need For Speed Prostreet, to są one podobne jak w przypadku Juiced 2 Hot Import Nights.

Podsumowując, obydwie prezentowane gry komputerowe to świetne produkcje, zasługujące na uznanie wśród grona wytrawnych graczy. Na pewno nikt nie będzie rozczarowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *