Skutki użytkowania twardej wody można odczuwać na wielu płaszczyznach. Częste awarie sprzętu AGD, kamień kotłowy na armaturze i w czajniku, mizerne efekty prania i sprzątania – można tak wyliczać w nieskończoność. Na szczęście istnieje urządzenie, które za jednym zamachem eliminuje wszystkie te niedogodności. Poznaj Ecoperla Toro 24 – zmiękczacz wody, który pokochały tysiące konsumentów.

Niezawodne działanie

Ecoperla Toro 24 to urządzenie wyposażone w innowacyjny model głowicy sterującej. Wyższa butla epoksydowa zawiera 24 litry monosferycznego złoża jonowymiennego, dzięki czemu zmiękczanie wody jest maksymalnie wydajne przy zachowaniu niewielkich gabarytów urządzenia oraz niskiego poboru wody i soli regeneracyjnej.

Prosta obsługa i funkcjonalność

Ecoperla Toro 24 wyróżnia się na rynku intuicyjną obsługą. Programowanie urządzenia, dzięki uproszczonemu panelowi sterowania, trwa zaledwie kilka minut. Zmiękczacz wody jest również prosty w montażu, a producent zapewnia aż 10 lat gwarancji. Brzmi świetnie? Zapoznaj się również z recenzją całej serii Ecoperla Toro.

Ecoperla Toro 24 już w pierwszych dniach sprzedaży stał się bestsellerem. Ty też możesz pokonać problem twardej wody. Sprawdź, jakie to proste!