Jeśli właśnie poszukujesz zmiękczacza wody do swojego domu, ta propozycja może Cię zainteresować! Ecoperla Slimline jest serią, która nie tylko zapewnia miękką wodę, ale daje o wiele większe możliwości. Przede wszystkim eksploatacja jest bardzo tania, a w dodatku zmiękczaczowi wody poświęcamy minimum czasu. To możliwe dzięki obecności WiFi! Co jeszcze warto wiedzieć?

Ecoperla Slimline to trzy wielkości niezwykle funkcjonalnych i wygodnych w obsłudze kompaktowych zmiękczaczy wody. Seria powstała przy ścisłej współpracy polskiej marki Ecoperla z międzynarodową korporacją Pentair. Największym wyróżnikiem jest wbudowany moduł WiFi. To nadal rzadkość w zmiękczaczach wody, a ogromne ułatwienie i stały dostęp do najważniejszych informacji. Do wyboru są trzy rozmiary:

WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline

Wbudowany moduł WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline zapewnia spore możliwości. Po instalacji urządzenia, należy połączyć WiFi z dedykowaną aplikacją ConnectMySoftener na telefony i tablety. Panel jest bardzo intuicyjny i dostępny w języku polskim. W każdej chwili możemy zerknąć do wykresów wskazujących dzienne, tygodniowe, miesięczne, roczne zużycie wody oraz jej przepływ. Mamy dostęp do informacji związanych z regeneracją, a także trybu urlopowego. Można uruchomić powiadomienia o potrzebie dosypania soli do zbiornika solanki oraz umówieniu profesjonalnego serwisu. To duże ułatwienie i możliwość zdalnego sterowania, z dowolnego miejsca.

WiFi w zmiękczaczu wody to nie wszystko!

Choć WiFi w tych zmiękczaczach wody jest prawdziwą innowacją, nie jest to jedyne udogodnienie występujące w tych zmiękczaczach wody. Znajdziemy tu między innymi: system suchego zbiornika solanki, dźwiękowy alarm poziomu soli, Ecoperla Perfect System, solankowanie proporcjonalne, zabezpieczenia antyzalaniowe. Sama seria kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline pracuje na najwyższej jakości komponentach, jak głowica sterująca z elektrozaworami oraz monosferyczna żywica jonowymienna. To świetne produkty opatrzone doskonałymi warunkami gwarancyjnymi.