Szybki kurs JavaScript przez Internet

5 powodów, dla których warto przejść szybki kurs JavaScript

Edukacja Internet

Internetowe kursy programowania w języku JavaScript dostępne są w powszechnej wersji dla każdego internauty. Można również zdecydować się na ich wersję płatną, np. z polskiej platformy Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy. Dlaczego ta druga opcja jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem i jakie zalety posiada płatna wersja kursu? Oto pięć powodów, dla których warto zdecydować się na płatny kurs JavaScript.

1. Kurs JavaScript o wybranym poziomie trudności

Internetowy kurs JavaScript dla programistów dostępny na polskiej platformie Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy daje możliwość wyboru poziomu trudności. To atut, który pozwala osobom na różnym poziomie zaawansowania przyswajać nową wiedzę. Jeśli jest się już doświadczonym programistą – wówczas można przejść na wyższy poziom zaawansowania kursu, omijając dobrze znane podstawy. Z kolei osoby początkujące mogą po kolei, systematycznie przyswajać wiedzę, wykonując coraz to trudniejsze zadania. Takich możliwości nie dają darmowe kursy w sieci, lub tutoriale na YouTube, które np. dla części osób początkujących są niezrozumiałe z uwagi na zbyt wysoki poziom zaawansowania.

Udemy - jQuery - popularna biblioteka JavaScript
Na Udemy nauczysz się nie tylko JavaScript – poznasz też popularną bibliotekę jQuery – kurs w języku polskim

2. Dobry kontakt z autorem kursu

Kursy JavaScript z polskiej platformy Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy posiadają usystematyzowane materiały i pozwalają na kontakt z autorem. Dzięki temu możliwe jest zadawanie pytań autorowi i sprawdzanie na bieżąco poziomu swojej wiedzy oraz rozwiewanie spornych kwestii. Tego z pewnością nie zastąpi darmowy kurs, w którym przy np. trudnej do zrozumienia kwestii nie możemy oczekiwać na pomoc autora. Z koeli systematycznie poukładane materiały pozwalają rozłożyć naukę w czasie i pogodzić z innymi obowiązkami codziennymi, pracą itp.

3. Ucz się JavaScript kiedy chcesz i gdzie chcesz

Kursy, które są dostępne na polskiej platformy Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy pozwalają na pobranie materiałów i naukę w dowolnym miejscu – także tam, gdzie nie ma się dostępu do Internetu.
Dzięki temu w dowolnym miejscu i czasie, kiedy tylko ma się na to ochotę można włączyć kurs i uczyć się.

Strefa Kursów - szkolenie Full Stack Developer
Na języku JavaScript webowy świat się nie kończy – sprawdź to szkolenie na platformie Strefa Kursów

4. W cenie kursu masz też jego aktualizacje

Kursy do nauki JavaScript z polskiej platformy Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy są na bieżąco aktualizowane. To istotna kwestia dla osób, które rozpoczynają naukę i chcą wiedzieć, że materiały, na których bazują są aktualne. W zakresie programowania wiele rzeczy zmienia się w szybkim tempie, dlatego darmowe kursy dostępne w sieci często są już nieaktualne. W ramach płatnego kursu obserwowane jest, natomiast szybka reakcja na zmiany w technologiach, co gwarantuje uczestnikom zawsze sprawdzoną i aktualną wiedzę. Ponadto, dzięki temu już początkujący programista (pod okiem osoby prowadzącej kurs) może obserwować jak szybko zmieniają się trendy w tej dziedzinie, co jest ważne, by móc rozwijać się i dostosować do wymagań zawodu.

5. Najwyższy standard merytoryczny i prezentacji

Nauka JavaScript poprzez kursy z polskiej platformy Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy odbywa się z zachowaniem wysokich standardów, dobrej jakości obrazu i dźwięku. To gwarancja wygodnej nauki i świadomości, że nic nie będzie przeszkadzać w skupieniu się na poznaniu nowych kwestii programowania w sieci.

Na 5 powodach temat się nie kończy. Odkryj więcej korzyści płynących z poznania języka JavaScript czytając ten artykuł https://www.kupony.org/blog/nauka-programowania-w-javascript-czy-warto-i-ktory-kurs-wybrac/.

8 thoughts on “5 powodów, dla których warto przejść szybki kurs JavaScript

  1. Parę słów z mojej strony. Nie jestem zawodowym programistą, ale bardzo często muszę dokonywać zmian lub poprawek w obcym kodzie. W związku z tym zostałem niejako zmuszony do zapoznania się z wszystkimi popularnymi technologiami webowymi, czyli np PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript itp. Ja wiem, że jest tego dużo więcej, ale to nie moja działka. Nie jestem koderem. Niemniej uważam, że najlepszą opcją na naukę programowania w JS jest porządny, komercyjny kurs JavaScript. Warto przejrzeć szkolenia dostępne na Udemy lub Strefie Kursów.

  2. Dawno temu kupiłem sobie książkę o programowaniu w JavaScript, ale przeczytałem może 50 stron, jeśli nie mniej i stwierdziłem, że czasy edukacji z książek minęły. Dużo wygodniejsze są szkolenia za pomocą takich platform jak Udemy czy Skillshare. Ja osobiście wolę anglojęzyczne kursy, ale to kwestia osobistych preferencji. Na pewno jest jakaś polska platforma tego typu, której warto zaufać.

    1. O widzisz, to ja jestem w takim razie lepszy. Ja kupiłem książkę o javascript już 3 lata temu i jak dotąd nie przeczytałem nawet 1 strony, bo odkryłem strefę kursów i na niej zakupiłem kurs javascript, który udało mi się skończyć w 2 miesiące. Tak, wiem, nie jest to oszałamiający rezultat, ale wystarczy porównać z zakupioną książką i wówczas rezultat jednak oszałamiający jest 🙂

    2. jest polska platforma, której warto zaufać, ja osobiście korzystam ze strefy kursów i akurat moim pierwszym szkoleniem zakupionym na tej platformie był zaawansowany kurs JavaScript, wybrałem zaawansowany bo podstawy już znałem, za kilkadziesiąt złotych nabyłem coś, co stacjonarnie kosztowałoby mnie fortunę

  3. Ja postawiłem na Udemy, akurat była mega promocja i właśnie się kończyła, więc nie byłem pewien, który kurs JavaScript wybrać. Dlatego kupiłem kilka szkoleń, pewnie któreś będzie w porządku. Darmowe rozdziały dużo mówią. I ja też zwracam uwagę na oceny, co oczywiste, ale również na datę ostatniej aktualizacji.

  4. Co nagle to po diable. To powinno podsumować temat tempa kursów każdego typu. Ja wiem że teraz tempo życia jest ogromne i każdy chce wszystko szybko ale w przypadku nauki nowoczesnych technologii czy języków programowania pośpiech jest złym doradcą. Przy kodowaniu trzeba myśleć żeby nie tworzyć kodu słabej jakości a kodowanie na prędce nie sprzyja myśleniu. Dlatego polecam robić kurs JavaScript jak najbardziej ale niekoniecznie szybki kurs.

  5. wiem że mało jest kobiet zajmujących się zawodowo programowaniem, choć ja akurat nie robię tego zawodowo, ale projektowanie stron internetowych od zawsze mnie interesowało i dlatego postanowiłam nauczyć się html, css i javascript wraz z jquery. początki łatwe nie były, choć akurat html i css z tego najprostsze, natomiast już javascript to było pewnego rodzaju wyzwanie, przejrzałam różne internetowe kursy javascript w wersji pisanej i na sam start to jest dobre wyjście, natomiast później robi się kłopot, bo materiału jest naprawdę sporo i dlatego zaczęłam szukać szkoleń na youtube, ale finalnie skończyło się na tym, że zakupiłam sobie kurs javascript na strefie kursów i od razy kupiłam ich kilka, czyli samo javascript w wersji podstawowej oraz zaawansowanej i kilka kursów jquery, dwa już skończyłam i robię kolejne, na strefę kursów na pewno jeszcze wrócę

  6. ja uważam że javascript to jeden z potrzebniejszych języków programowania i mimo że mało skomplikowany i ma ograniczone możliwości to jednak jest cholernie powszechny i ma bardzo szerokie zastosowanie w internetowym świecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *