Niewątpliwie większa część z nas lubi sobie pograć w gry komputerowe. Różni ludzie lubią różne gatunki gier. Coraz większą popularność zdobywają gry strategiczne a wśród nich kolejna część kultowej serii The Settlers.

Gra The Settlers 7: Droga do Królestwa powstała w studio Ubisoft Blue Byte w niemieckim Dusseldorf. Tytuł łączy tradycje całej serii z nowym świeżym innowacyjnym podejściem do gatunku gier strategicznych. Gracze angażują się w ekscytujące kampanie, potyczki i multi-playerowe wyzwania w świecie wypełnionym przez bujne lasy, otwarte łąki, bystre rzeki i imponujące swoim ogromem góry. Settlers 7: Droga do królestwa jest próbą stworzenia nowoczesnego tytułu z zachowaniem walorów, za które ceniono wcześniejsze odsłony tej serii. Próbą umiarkowanie udaną, co jeszcze nie oznacza oczywiście, że zupełnie złą. Settlers 7: Droga do królestwa to utrzymana w bajkowych realiach strategia czasu rzeczywistego. Urokliwy klimat tworzy przede wszystkim grafika, przywodząca na myśl kreskówki w stylu Gumisiów czy Shreka. Zamki o miękkich liniach, lekko przerysowane postacie i żywa kolorystyka to jedne z najbardziej charakterystycznych cech serii.

Jeżeli lubisz czasem się odstresować grając w gry komputerowe po ciężkim dniu to gra na PC The Settlers 7: Droga do Królestwa jest specjalnie dla Ciebie.