W gry komputerowe nie grają jedynie dzieci. Taki rodzaj rozrywki preferują również dorośli i dla nich specjalnie produkowane są specyficzne gry. Godną uwagi propozycją dla starszych graczy jest gra na konsolę Ps3 Resident Evil 5.

Zagrożenie nie odeszło. Przyczaiło się tylko w mrocznych zakamarkach naszego świata, wyczekując odpowiedniego momentu, by zaatakować. Tuż po wydarzeniach w poprzedniej części sagi, nastąpił czas zupełnie nowego terroru. Chris Redfield powraca by ścigać zło aż po krańce świata. Tuż po wstąpieniu do zupełnie nowej organizacji zostaje wysłany do Afryki, gdzie seria katastrofalnych błędów bioterrorystów zamienia ludzi i zwierzęta w bezmózgie, oszalałe z głodu istoty. Chris oczywiście będzie musiał wyjaśnić ok, okoliczności tej katastrofy. W najnowszym Resident Evil twórcy chcą nauczyć graczy bać się światła dziennego tak bardzo, jak w poprzednich częściach bali się ciemności. Capcom obiecuje zrewolucjonizować serię dostarczając graczowi niewiarygodny poziom detali, realizmu i kontroli nad postacią. Nowa technologia stworzona specjalnie na potrzeby piątej części, tak jak zaawansowane zmiany w świecie gry i samej rozgrywce sprawią, że żaden gracz nie będzie mógł przejść obok tego tytułu obojętnie. Twórcy gry obiecują, że najnowsza odsłona tej genialnej serii zrewolucjonizuje gatunek survival horrorów i będzie tak wielkim sukcesem jak reszta gier spod znaku Resident Evil , wychodzących od 1996 roku i sprzedanych na całym świecie w ponad 34 milionach kopii.

Resident Evil 5 Platinum jest najlepszą grą tego typu jakie wyszły na rynek w tym roku. Jeżeli lubisz odstresować się po ciężkim dniu pracy grając w gry komputerowe, to gra na konsolę Ps3 Resident Evil 5 Platinum dostarczy Ci niezapomnianych emocji.