Konsole PSP dla znudzonych

Rozrywka

Chyba każdy z nas miał w dzieciństwie elektroniczną grę Tetris. Pamiętam jak dziś, że robiła ona furorę nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Prawie każdy dzieciak przynosił swoją grę do szkoły i umilał sobie przerwy układaniem spadających klocków. Czasy te dawno już minęły, a konsole do gier znacznie ewoluowały.

Dziś już nic nie zostało z tamtych czasów. Na rynku pojawiło się wiele podobnych produktów, które starały się podbić serca graczy na całym świecie. Niektórzy producenci, tacy jak Nintendo ze swoim produktem GameBoy odnieśli umiarkowany sukces. Większość jednak poniosła sromotną porażkę. Swoich sił na tym rynku spróbowało również Sony ze swoją konsolą Sony PlayStation Portable Slim Silver. Śmiało można powiedzieć, że firmie Sony udało się powtórzyć sukces Nintendo. Na ulicach co rusz można spotkać osoby, umilające sobie czas na przystankach komunikacji miejskiej z konsolą PSP w ręku. Konsole do gier Sony PlayStation Portable Slim Silver to urządzenia o bardzo rozbudowanych funkcjach. Nie tylko umożliwiają nam one granie w ulubione gry, ale i odtwarzają muzykę, zdjęcia oraz filmy. Dzięki temu stały się one swoistymi centrami rozrywki i mają szansę na stałe wpisać się do kanonu produktów kultowych. Ogromną zaletą Sony PlayStation Portable Slim Silver są jego niewielkie wymiary, ekran zajmujący prawie całą powierzchnię wyświetlacza i długi czas pracy. Pozwoli to nam cieszyć się grą przez bardzo długi czas bez potrzeby ładowania baterii.

Podsumowując, konsole do gier firmy Sony to produkty, na które warto zwrócić uwagę. Ich cena jest atrakcyjna, a jakość na tyle wysoka, że znajdą one wiele milionów nabywców i być może zdetronizują w tej kategorii legendarne już gry Tetris.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *