Wyjazd w dowolne miejsce na świecie może być zorganizowany w bardzo komfortowy sposób. Serwis Airbnb udostępnia najróżniejsze mieszkania i domy, w których gospodarze dbają o wyjątkowy wygląd wnętrza – przyciągając niecodziennymi aranżacjami. Wybór jest ogromny i baza domów stale rośnie, a do tego platforma ta zadbała także o jeszcze jedną dodatkową opcję jaką są atrakcje Airbnb. Ta zakładka zezwala na indywidualny dobór najrozmaitszych doświadczeń, które mogą na nas czekać w miejscu, do którego właśnie się udajemy na urlop.

Duży wybór atrakcji Airbnb

Na stronie atrakcji znajdziemy wszystkie propozycje. Jeśli już wiemy dokąd dokładnie wyruszymy, można wpisać w widocznej wyszukiwarce konkretne miasto lub kraj i wedle tej selekcji znaleźć coś interesującego. Można także wyszukiwać wedle podanych kategorii dostępnych w danej miejscowości. Do wyboru są: jedzenie i picie, koncerty, przyroda, surfing, rozrywka, zajęcia i warsztaty, sport, życie nocne, historia, zdrowie i pielęgnacja, sztuka, muzyka, charytatywnie. Do tego dochodzą także typy najwyżej ocenianych i wyróżnionych atrakcji.

Rezerwacja bez przeszkód

Pozostaje zatem wejście na podstronę wybranej już atrakcji i dokładne zapoznanie się z nią, a także z gospodarzem. Znajdziemy tutaj wszelkie informacje o osobie organizującej doświadczenie, o wymaganiach, o sprzęcie, który trzeba mieć ze sobą, o zapewnieniach, dokładnym opisaniu tego, co będziemy robić, a także co najważniejsze: zdjęcia i recenzje gości, którzy już skorzystali z tej atrakcji. Pomoże to ustalić czy rzeczywiście chcemy skorzystać z danej oferty. W kalendarzu szybko odnajdziemy wolne terminy. Czas zatem się zalogować się i zarezerwować dzień, w którym będziemy mieli przyjemność zobaczyć i dowiedzieć się o wiele więcej. Cała transakcja jest intuicyjna i krok po kroku możemy zapłacić wymaganą kwotę. Pamiętać należy także o tym, że atrakcje Airbnb kupuje się dla siebie lub dla grupy. Po przybyciu obowiązuje identyfikacja czy rzeczywiście jesteśmy użytkownikami serwisu.

Spektakularne doznania

W każdej lokalizacji może na nas czekać coś niezwykłego, co pozwoli zapoznać się z kulturą, a także historią lokalnych ludzi. Indywidualne podejście gospodarzy sprawia, że zawsze poczujemy pełną moc atrakcji. Pora zatem na szczególne wyselekcjonowanie. Poniżej przykładowe atrakcje:

  • lekcje surfowania z instruktorem w Lizbonie
  • impreza taneczna w Bangkoku
  • lekcja tańca w Buenos Aires
  • kameralny koncert jazzowy w Barcelonie
  • przelot samolotem w Los Angeles

W naszej rodzimej Polsce może nas spotkać coś równie przyciągającego, m.in.:

  • degustacja piwa w Krakowie
  • spacer historyczny w Warszawie
  • sport na powietrzu w Gdańsku
  • zajęcia z gotowania we Wrocławiu
  • sztuka uliczna w Poznaniu

Przy pierwszej podróży oraz podczas rezerwowania atrakcji można wykorzystać kupon Airbnb.