Hotel Royal Arena

Hotel Blue Moon (Royal Arena)

Turystyka

W ofercie biura podróży Itaka na najbliższe wakacje ponownie pojawił się hotel Blue Moon (Royal Arena*) z Turcji. Można z tego wywnioskować, a przynajmniej ja taki wniosek wyciągam, że mimo uzasadnionych reklamacji wczasów spędzonych w hotelu Blue Moon (Royal Arena) z oferty B.P. Itaka, wspomniane biuro podróży nie liczy się z opiniami swoich klientów.

Można powiedzieć, że hotel Blue Moon (Royal Arena) w Gumbet obok Bodrum ma kilka zalet. Pokoje hotelu są w porządku, jednak mi osobiście trafił się widok na ścianę hotelu obok. Co więcej, moi znajomi również dostali pokój z podobnym widokiem. No dobrze, każdemu zdarzyć się może… jest jednak wiele innych rzeczy, które decydują o tym, że szczerze odradzam hotel Blue Moon (Royal Arena). Jedzenie jest po prostu ohydne. Chciałbym powiedzieć, że jedzenie w hotelu Blue Moon (Royal Arena) z oferty B.P. Itaka jest niedobre lub przeciętne, ale ono naprawdę jest paskudne. Ciągle to samo i wciąż niesmacznie. Spalone frytki, spieczone i suche kawałki dań to standard posiłków hotelu Blue Moon (Royal Arena). Na niektóre dania przyszło czekać w kolejce kilkadziesiąt minut. Wspomnijmy o tym, że hotel Blue Moon (Royal Arena) to hotel z 5 gwiazdkami!

Co prócz jedzenia w hotelu Blue Moon (Royal Arena) zasługuje na naganę? Mógłbym spytać co nie zasługuje, ale powstrzymam się. Obsługa jest fatalna i niemal nikt nie zna podstaw języka angielskiego, przez co trudno “dogadać się” z kimkolwiek z hotelu Blue Moon (Royal Arena). Co więcej, pracownicy recepcji nie znają języka angielskiego w stopniu komunikatywnym! Muzyka jest grana tak głośno, że nie można normalnie rozmawiać, nie mówiąc już o relaksie. W końcu kto myśli o relaksie na wczasach w hotelu z 5 gwiazdkami?!

Uwagi były wielokrotnie zgłaszane rezydentce B.P. Itaka, a dokładnie Pani Marlenie Jakubik. Niestety osoba ta okazała się skrajnie niekompetentna i nie była w stanie nic zdziałać w naszej sprawie. Jeśli ktokolwiek zainteresowany jest wczasami w hotelu Blue Moon (Royal Arena) w Gumbet obok Bodrum z B.P. Itaka i chciałby otrzymać zdjęcia oraz filmy potwierdzające moje uwagi i słowa to proszę pisać swoje zgłoszenia w komentarzach. Zaznaczę dodatkowo, iż ten wpis zawiera jedynie niewielką część uwag odnośnie hotelu Blue Moon (Royal Arena), gdyż jest tego znacznie więcej.

Informuję, że powyższy wpis prezentuje subiektywną opinię o hotelu Blue Moon (Royal Arena), która niemniej jednak nie wzięła się znikąd, co potwierdzić mogą zdjęcia i filmy z urlopu w hotelu Blue Moon (Royal Arena).

*Obecna nazwa opisywanego tu hotelu to Royal Arena.

Ostatnio coraz bardziej popularne są podróże na własną rękę. Pomocne jest tu Airbnb, sprawdź koniecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *