W ofercie biura podróży Itaka na najbliższe wakacje ponownie pojawił się hotel Blue Moon (Royal Arena*) z Turcji. Można z tego wywnioskować, a przynajmniej ja taki wniosek wyciągam, że mimo uzasadnionych reklamacji wczasów spędzonych w hotelu Blue Moon (Royal Arena) z oferty B.P. Itaka, wspomniane biuro podróży nie liczy się z opiniami swoich klientów.

Można powiedzieć, że hotel Blue Moon (Royal Arena) w Gumbet obok Bodrum ma kilka zalet. Pokoje hotelu są w porządku, jednak mi osobiście trafił się widok na ścianę hotelu obok. Co więcej, moi znajomi również dostali pokój z podobnym widokiem. No dobrze, każdemu zdarzyć się może… jest jednak wiele innych rzeczy, które decydują o tym, że szczerze odradzam hotel Blue Moon (Royal Arena). Jedzenie jest po prostu ohydne. Chciałbym powiedzieć, że jedzenie w hotelu Blue Moon (Royal Arena) z oferty B.P. Itaka jest niedobre lub przeciętne, ale ono naprawdę jest paskudne. Ciągle to samo i wciąż niesmacznie. Spalone frytki, spieczone i suche kawałki dań to standard posiłków hotelu Blue Moon (Royal Arena). Na niektóre dania przyszło czekać w kolejce kilkadziesiąt minut. Wspomnijmy o tym, że hotel Blue Moon (Royal Arena) to hotel z 5 gwiazdkami!

Co prócz jedzenia w hotelu Blue Moon (Royal Arena) zasługuje na naganę? Mógłbym spytać co nie zasługuje, ale powstrzymam się. Obsługa jest fatalna i niemal nikt nie zna podstaw języka angielskiego, przez co trudno „dogadać się” z kimkolwiek z hotelu Blue Moon (Royal Arena). Co więcej, pracownicy recepcji nie znają języka angielskiego w stopniu komunikatywnym! Muzyka jest grana tak głośno, że nie można normalnie rozmawiać, nie mówiąc już o relaksie. W końcu kto myśli o relaksie na wczasach w hotelu z 5 gwiazdkami?!

Uwagi były wielokrotnie zgłaszane rezydentce B.P. Itaka, a dokładnie Pani Marlenie Jakubik. Niestety osoba ta okazała się skrajnie niekompetentna i nie była w stanie nic zdziałać w naszej sprawie. Jeśli ktokolwiek zainteresowany jest wczasami w hotelu Blue Moon (Royal Arena) w Gumbet obok Bodrum z B.P. Itaka i chciałby otrzymać zdjęcia oraz filmy potwierdzające moje uwagi i słowa to proszę pisać swoje zgłoszenia w komentarzach. Zaznaczę dodatkowo, iż ten wpis zawiera jedynie niewielką część uwag odnośnie hotelu Blue Moon (Royal Arena), gdyż jest tego znacznie więcej.

Informuję, że powyższy wpis prezentuje subiektywną opinię o hotelu Blue Moon (Royal Arena), która niemniej jednak nie wzięła się znikąd, co potwierdzić mogą zdjęcia i filmy z urlopu w hotelu Blue Moon (Royal Arena).

*Obecna nazwa opisywanego tu hotelu to Royal Arena.

Ostatnio coraz bardziej popularne są podróże na własną rękę. Pomocne jest tu Airbnb, sprawdź koniecznie.