Sam tytuł może brzmieć dość dziwnie i mało zrozumiale, ale wpis dotyczy dostarczania do firmy czystej wody. Jednym z ciekawszych i wygodniejszych rozwiązań jest bezbutlowy dystrybutor wody filtrujący wodę przy pomocy odwróconej osmozy.

Czy opisywane tutaj dystrybutory wody bez butli można uznać za najlepsze rozwiązanie dla biura? Byłoby to nadużycie, gdyż w niektórych sytuacjach nie ma nawet możliwości by takie dystrybutory wody z odwróconą osmozą zainstalować w firmie. Niezbędna jest bowiem do tego możliwość podłączenia dystrybutora wody bezpośrednio do źródła wody. Co w takim razie można uznać za alternatywę dla takiego rozwiązania? Niektórzy stosując dystrybutory wody z butlami, jednak nie jest to najszczęśliwsze wyjście. Można zainstalować osmotyczne filtry do wody w kuchni firmy lub korzystać z najprostszych filtrów do wody czyli filtrów dzbankowych. Nie dają one wody tak czystej jak dystrybutory wody z wbudowanym systemem osmotycznym, jednak stanowią pewnego rodzaju kompromis w przypadku baku możliwości instalacji jakichkolwiek filtrów do wody.

Pragnę jeszcze tylko nadmienić, iż jakość spożywanej wody ma ogromny wpływ na zdrowe oraz samopoczucie każdego z nas. Nie pozostaje również bez wpływu na urodę, co z pewnością zainteresuje płeć piękną.