Konsola SONY Psp 3004

Komputery Rozrywka

Każdy z nas nie raz nudził się podczas oczekiwania na wizytę u lekarza czy też podczas podróży czy to autobusem czy to pociągiem. Doskonałym sposobem na nudę staje się konsola SONY PSP.

Konsola SONY Psp 3004 oferowana jest w kolorze czarnym wraz ze specjalnym futerałem i grą Tekken 6. PlayStation Portable (PSP) to jedyna w swoim rodzaju przenośna konsola umożliwiająca rozrywkę w praktycznie każdym miejscu. Wyposażona w panoramiczny wyświetlacz LCD o rozdzielczości 480 x 272 umożliwia natychmiastowy dostęp do gier, muzyki, filmów i zdjęć, co czyni z niej pełnowartościowe urządzenie multimedialne i wpływa na dużą popularność tego produktu. Pojemny akumulator litowo – jonowy pozwala na długie godziny grania w ulubione gry bez konieczności podłączania urządzenia do prądu. Konsola SONY Psp 3004 posiada wbudowany procesor 333 MHz i pamięć 64 mb RAM. Parametry te dają niezwykłą radość z gry czy też oglądania filmów lub słuchania muzyki.

Firma SONY jest niewątpliwie niekwestionowanym liderem wśród producentów konsol do gier. Alternatywą dla tradycyjnych konsol podłączanych do telewizora jest przenośna konsola SONY Psp 3004 z dołączoną grą Tekken 6. Graj w swoje ulubione gry w każdym miejscu zakup konsolę SONY Psp 3004.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *