Modyfikacja algorytmów wyszukiwarek internetowych

Motoryzacja Oprogramowanie

Ostatnie modyfikacje w najbardziej popularnej wyszukiwarce zmusiły ludzi do modyfikacji strategii promocji w internecie. Kiedyś wystarczyło dodać stronę do kilkudziesięciu katalogów stron by osiągnąć najwyższe pozycje. Obecnie kilkadziesiąt wpisów nie daje kompletnie nic. Mało tego, i setki wpisów w katalogach stron nie powodują wzrostów. Na całe szczęście najnowsze zmiany algorytmów wyszukiwarek powodują, że trzeba ponownie zwrócić uwagę nie tylko na samo zdobywanie linków, ale też optymalizację witryny. Wygląda to trochę na powrót do korzeni, choć samo zdobywanie linków wymaga wielokrotnie większych zasobów. Na uwagę wciąż zasługuje przejmowanie domen, czyli coś, co nigdy nie straciło na atrakcyjności.

Wiele osób zastanawia się więc w jaki sposób obecnie promować swój biznes pod ważnymi dla siebie frazami. Nie będę tu opisać krok po kroku jakie czynności należy wykonać, ale w kilku słowach na wybranym przykładzie podam kilka wskazówek. Załóżmy, że zależy komuś na haśle szkoła jazdy Łódź. Wówczas warto zainwestować w przechwytywanie domen związanych z tą tematyką. Na sam początek przydadzą się nawet stare domeny, które nie są związane tematycznie ze szkołą jazdy czy Łodzią. Wystarczy postawić na nich kilka serwisów o tej tematyce. Linkując wspomnianą stronę należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Nie należy jej reklamować jedynie na hasło szkoła jazdy Łódź, ale również na frazy pochodne, czyli na przykład polecana szkoła jazdy Łódź. Można również zastosować linkowanie na samo szkoła jazdy oraz słowo Łódź. Tak czy inaczej jedną z ważniejszych spraw jest także rozłożenie czasowe całego linkowania. Dalszy ciąg publikacji niebawem.

Więcej informacji na temat dobrej szkoły jazdy w Łodzi.

Szkoła jazdy Łódź
Szkoła jazdy Łódź

1 thought on “Modyfikacja algorytmów wyszukiwarek internetowych

  1. Ja kurs jazdy na kategorię A robiłem w auto szkole Delta w Łodzi. Bardzo polecam tę szkołę jazdy, co prawda nie należy do tych tanich, ale za jakość się płaci. Zdałem egzamin za pierwszym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *