Diablo 2 Lord Of Destruction

Oprogramowanie Rozrywka

Chyba każdy, kto choć troszkę lubi gry komputerowe, zna tytuł Diablo. Jest to gra ponadczasowa i nieśmiertelna. Jeśli więc chociaż raz miałeś z nią styczność i nie przypadła Ci ona do gustu, możesz śmiało ominąć ten artykuł.

Gry komputerowe Diablo to klasyka gatunku RPG. Akcja drugiej części traktuje o powrocie Diablo na ziemię, gdzie ponownie chce siać strach i spustoszenie z pomocą swoich braci Baala i Mefisto, a także hord piekielnych potworów. Grając w Diablo 2 Lord Of Destruction, możemy spokojnie zarezerwować długie godziny na rozgrywkę. Gra ta niesamowicie wciąga i chyba nie ma drugiego tytułu, który byłby tak samo znany pośród graczy. W porównaniu z pierwszą częścią, sporo w Diablo 2 Lord Of Destruction się zmieniło. Mamy teraz do wyboru aż 7 rodzajów bohaterów: Paladyna, Barbarzyńcę, Nekromantę, Czarodziejkę, Amazonkę, Zabójczynię i Druida. Każda z postaci posiada unikalne zdolności i preferuje inny styl walki. Ogromną zaletą gry Diablo 2 Lord Of Destruction jest jej niepowtarzalność. Każdy bohater rozwijany jest indywidualnie i to od gracza zależy, jaki będzie jego profil. Podobnie rzecz ma się z mapami. Są one generowane przy każdym uruchomieniu gry, dzięki czemu mapy nigdy nie wyglądają tak samo. Bardzo urozmaica to rozgrywkę i sprawia, że do tej gry można wracać tysiące razy. Kolejnym urozmaiceniem jest podział gry na akty. Diablo 2 Lord Of Destruction posiada ich aż 5. Z racji zmieniającej się scenerii na pewno nie popadniemy w monotonię. Zmieniają się także rodzaje potworów oraz rodzaje broni, co także bardzo pozytywnie wpływa na ogólne wrażenia z niezapomnianej przygody, którą niewątpliwie jest styczność z tą grą.

Podsumowując, gry komputerowe ze stajni Blizzard zawsze stają się bestsellerem. Nie inaczej ma się rzecz z tytułem Diablo 2 Lord Of Destruction, który sprawi, że przez długi czas nie będziemy chcieli wstać od komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *