Każdy z nas lubi się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy czy w szkole. jest wiele form rozrywki. Jedną z nich są gry komputerowe. Aby w pełni czerpać z nich doznania niezbędne są odpowiednie kontrolery.

Kontroler bezprzewodowy DualShock 3 jest jednym z najnowocześniejszych kontrolerów oferowanych obecnie na rynku. Zapewnia on niezapomniane wrażenia z gry różnego gatunku. Nowy DualShock zachował wygląd i funkcjonalność standardowego kontrolera, a wzbogacony został o wibracje. Z tego powodu waży nieco więcej niż dotychczasowy kontroler do PS3.Żeby rozwiać wątpliwości graczy, Sony przedstawiło listę produkcji kompatybilnych z DualShock 3. Co ciekawe, część już wydanych gier również będzie posiadała obsługę wibracji. W niektórych przypadkach wymagać to będzie ściągnięcia odpowiedniej aktualizacji. Pełną listę gier można znaleźć na oficjalnej stronie. Kontroler oferowany jest w kolorze czarnym.

Firma Sony od wielu lat dokłada wszelkich starań aby usatysfakcjonować każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Kontroler bezprzewodowy DualShock 3 przeznaczony jest dla tych miłośników gier komputerowych, Którzy cenią sobie mocne doznania płynące z gier komputerowych.