Wybór zmiękczacza nie jest prosty

Dom

Z pozoru wybór zmiękczacza wody jest dość prosty. Należy bowiem określić szacowane zużycie wody na podstawie liczby domowników. Drugą determinantą jest cena, choć dla niektórych stanowi punkt pierwszy. Problem zaczyna się robić w momencie, gdy człowiek zgłębia temat i dowiaduje się o zmiękczaczach kompaktowych oraz dwukadłubowych. Do tego dochodzi typ złoża, głowicy, rodzaj programatora.

Na całe szczęście specjaliści z zakresu uzdatniania wody wzięli pod lupę dwa bardzo popularne zmiękczacze wody. To kompaktowe konstrukcje najwyższej klasy. Pierwszy z nich to absolutny hit na polskim rynku – zmiękczacz Denver Plus 30, drugi zaś to nieco droższy zmiękczacz WaterMark 30. Artykuł stanowi pewnego rodzaju kompendium wiedzy z zakresu zmiękczania wody, ale przedstawia też punkt po punkcie różnice obydwóch zmiękczaczy wody. Wszystko ujęte jest w sposób zrozumiały dla nawet mało zaznajomionego z tematem użytkownika.

Pełna treść artykułu eksperckiego pod adresem: http://pieknydom24.pl/nowosc,3853,jaki-zmiekczacz-wody-wybrac-doradzaja-specjalisci

1 thought on “Wybór zmiękczacza nie jest prosty

  1. To prawda, że wybór zmiękczacza wody nie jest prostą rzeczą. Ja sam bujałem się z tym tematem ponad 3 miesiące i wybrałem w końcu… nic. Czekam bowiem aż pojawi się na rynku zmiękczacz wody Ecoperla Vita, czyli następca popularnego WaterMarka 30. Cena ma być bardzo podobna, a jakość ponoć lepsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *