Strefa Kursów

Czy jest alternatywa dla tutoriali z YouTube? Jest. Strefa Kursów

Edukacja Internet

Zawsze marzyliśmy o zdobyciu nowych umiejętności, ale nigdy nie mieliśmy czasu, by zapisać się na kurs? Strefa Kursów przychodzi nam z pomocą. Oferuje naprawdę bogaty wybór kursów z najróżniejszych dziedzin. W skrócie – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Kursy online – nauka przez internet

Dostęp do internetu otworzył przed nami mnóstwo nowych możliwości. Możemy uczyć się nowych rzeczy, kiedy tylko chcemy. Strefa Kursów oferuje nam wszystko, o czym zawsze marzyliśmy. Znajdziemy tutaj szkolenia dla grafików, programistów a także osób, które chcą nauczyć się obsługiwać dany program. Edycja video, muzyki, dokumentów – wszystko to jest w zasięgu naszej ręki. Wystarczy wybrać interesujący nas kurs i rozpocząć naukę w dowolnym momencie. Materiał, który wykupujemy jest cały czas dla nas dostępny. Wrócimy do niego, kiedy tylko będziemy chcieli.

Strefa Kursów - ścieżka kariery - e-marketing manager
Ścieżki kariery na Strefie Kursów to tematyczne pakiety szkoleń – korzystając z takiej opcji zapłacisz mniej

Grafika, Photoshop… Czyli co skrywa Strefa Kursów

…Brzmi abstrakcyjnie? Nic bardziej mylnego. W Strefie Kursów znajdziemy obsługę tego potężnego narzędzia do grafiki. Ponadto, miłośnicy grafiki 3D również znajdą tutaj coś dla siebie. Kursy cenią sobie szczególnie studenci, którzy mogą jednocześnie studiować jeden kierunek, ucząc się jednocześnie dowolnego kursu na naszej stronie. Nasza wiedza będzie na końcu uwieczniona za pomocą certyfikatu. Będzie to idealne podniesienie naszych kompetencji dla naszego przyszłego pracodawcy. Kursy online dają nam większe szanse na znalezienie pracy w przyszłości. Ukazują one, że nie chcemy spoczywać na laurach i nadal poszerzać swoją wiedzę, ucząc się zupełnie nowych rzeczy, o jakich kiedyś nawet nie śniliśmy. Dzisiaj wszystko możemy zdobyć za pomocą kilku kliknięć. Wszystko, czego potrzebujemy, to dostęp do internetu, komputer oraz co najważniejsze – chęci do nauki i zdobywania nowych metod i technik pracy w danej dziedzinie.

Szkolenia online – jak wynieść z nich wiedzę?

Jeśli interesują nas szkolenia online, musimy pamiętać, aby nie decydować się na początku na kilka kursów na raz. Wybierzmy ten, który interesuje nas najbardziej. Dzięki temu więcej zapamiętamy i wyniesiemy z naszej nauki. Lepiej poukładają nam się w głowie wszystkie procesy. Wracając regularnie do materiału i powtarzając go, dodatkowo więcej zapamiętamy. Przyda nam się do w przyszłości, szczególnie wtedy, gdy będziemy musieli wrócić do niektórych informacji np. w pracy.

Podejdźmy więc do szkoleń na spokojnie. Zastanówmy się, która dziedzina interesuje nas najbardziej i to ją wybierzmy. Skok na głęboką wodę również nie jest polecany – pamiętajmy o tym, by odpowiednio dobrać poziom zaawansowania kursu. Znajdą tutaj bowiem coś dla siebie zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane, które szukają dodatkowych możliwości rozwoju w danej dziedzinie. Jeśli więc pragniemy się uczyć, lecz do tej pory nie mieliśmy takiej możliwości ze względu na trudny dojazd czy brak czasu, dzisiaj możemy to zmienić. W kilka chwil możemy zakupić interesujący nas od dawna kurs, ucząc się tematyki, której od zawsze pragnęliśmy.

Strefa Kursów oferuje swoje szkolenia w niewygórowanych cenach. Na pewno ucieszy Cię fakt, że można je nabyć jeszcze taniej dzięki licznym promocjom i pakietom. Przykładem może tu być kupon rabatowy do Strefy Kursów za zapisanie się do newslettera lub powiadomienia web push.

7 thoughts on “Czy jest alternatywa dla tutoriali z YouTube? Jest. Strefa Kursów

 1. Na pewno wydawcy książek cieszą się, że platformy szkoleniowe stają się coraz bardziej popularne i pewnie wypierają tradycyjne książki. To oczywiście ironia. Lubię książki i zawsze byłem fanem wydań tradycyjnych, czyli papierowych, a nie elektronicznych. Jednak czasy się zmieniają i trzeba też dbać bardziej o środowisko. Dlatego nie kupuję już książek naukowych/biznesowych. Teraz wolę szkolenia online i Strefa Kursów jest moim zdaniem najciekawszą polską platformą tego typu.

  1. Józek, jeśli się nie mylę to największym wydawcą książek biznesowych jest onepress, a w zasadzie helion. I też się chyba połapali, że rośnie konsumpcja treści video, dlatego stworzyli serwis ze szkoleniami online. Przeglądałem nawet te kursy, ale nic mnie nie przekonało do zakupu i skończyło się tak, że kupiłem cały pakiet różnych szkoleń Strefy Kursów. Trafiłem lepsze i gorsze, ale generalnie Strefa Kursów mi pasuje i mogę polecić.

   1. Ta ich platforma szkoleniowa to chyba video point. Przeglądałem tam szkolenia z różnych tematów, ale w sumie nie wybrałem nic dla siebie. Dla mnie osobiście strefa kursów ma ciekawszą ofertę, choć helion jako wydawnictwo jest na rynku o wiele dłużej.

 2. Ja się bardzo wkręciłam w te szkolenia. Mam zakupione już kilka kursów internetowych i dla mnie to jest rewolucja w edukacji. Z jednej strony bardzo żałuję, że nie mam czasu na książki edukacyjne, ale po prostu takie czasy nastały, że ludzie nie mają już na to czasu. Nie wiem jak inni, ale Strefa Kursów ma bardzo ciekawe szkolenia z Photoshopa, które mogę polecić. Używam go czasem w pracy, więc zależało mi, żeby robić to efektywnie i nie tracić czasu.

 3. Chciałabym dodać od siebie jeszcze platformę szkoleniową Udemy. Co prawda Strefa Kursów jest polska, a Udemy globalna, jednak na Udemy pojawia się coraz więcej polskich szkoleń. Ja osobiście na Strefie Kursów mam kupionych kilka szkoleń internetowych i mam też parę na Udemy. Niedawno poprawili apkę mobilną strefy, bo był kłopot na moim telefonie, ale już działa.

  1. też właśnie miałem napisać o udemy bo uważam że to najlepsza strona ze szkoleniami przez internet ale oczywiście są tam kursy głównie po angielsku więc jeśli komuś to przeszkadza to zostaje polska strefa kursów

 4. Dzięki za polecenie, świetne kursy! Aż dziwne, że przez tyle czasu nie trafiłam na ten serwis haha. Kończę właśnie ścieżkę kariery E-marketing manager, zobaczymy jak mi pójdzie z egzaminem ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *