Zestaw kino domowe SONY Htp-bd36sf

Dom

Dnia 7 maja 1946 roku zostało założone japońskie przedsiębiorstwo przez Masaru Ibukę i Akio Moritę w Tokio jako Telecommunications Engineering to właśnie firma Sony. Znana jest m.in. z walkmana, discmana, trinitrona, PlayStation, czy Memory Stiuk. Była autorem nośnika pamięci HiFD.

Lata 50-te to przełom dla firmy Sony, kiedy to na rynek wprowadzono magnetofon taśmowy. Pierwszych transakcji na rynku pozagiełdowym firma dokonywała 5 lat po wprowadzeniu magnetofonu, zaś trzy lata później zadebiutowała na giełdzie i zmieniła nazwę na Sony. Kino domowe firmy Sony jest sprzętem rozchwytywanym.

Doskonałym ze sprzętów firmy Sony jest bardzo efektowny 5.1- kanałowy zestaw kino domowe SONY Htp-bd36sf o całkowitej mocy wyjściowej 1000 W z odtwarzaczem Blu-ray. Wyposażony w technologie x.v.Colour i 24p True Cinema oraz funkcje BRAVIA Sync. Posiada tuner AM/FM oraz dekodery dźwięku DTS, Dolby Digital, Dolby Prologic i Dolby Prologic II.

Wymiary zestawu to: wysokość 56 cm, szerokość 430 cm, głębokość 216 cm. Jeśli chodzi natomiast o wagę to wynosi ona 2,1 kg. System głośników 5,1, 2 głośniki przednie, 2 głośniki surround, głośnik basowy, głośnik centralny.

Jest to doskonały sposób na relaks i odpoczynek oraz świetny sposób spędzania czasu z rodziną. Gwarancja na zestaw kino domowe Sony http-bd36sf obejmuje okres 24 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *