Prawie każdy szanujący się gracz kompletując zestaw komputerowy pamięta, jak ważnym elementem są monitory. Dlatego starając się wybrać możliwie najlepszy powinniśmy przyjrzeć się bliżej szczególnie ofercie największego producenta na rynku, firmy LG Electronics.

Ta południowokoreańska firma znana jest na całym świecie z wysokiej jakości sprzętu. Mimo, że telefonom komórkowym LG nie udaje się jeszcze przedostać do ścisłej czołówki, to monitory LCD LG należą do najlepszych na rynku. Na opinię tą LG zasłużyło sobie przede wszystkim ciężką pracą i mnóstwem udanych produktów. Na przykład LG M197WD-PZ. Model ten to bardzo wydajny i zarazem niezwykle funkcjonalny monitor o przekątnej 19 cali.

Tym co również przechyla szalkę na jego korzyść jest wbudowany tuner telewizyjny do odbioru w technologii cyfrowej DVB oraz tuner analogowy. Co więcej, LG M197WD-PZ wyposażono w aż dwa złącza HDMI, Scart, S-Video, DVI-D, przez co na pewno podłączymy je nie tylko pod komputer, ale i pod różnego rodzaju konsole i adaptery do odtwarzania telewizji cyfrowej. Jak widać LG M197WD-PZ są wielce wszechstronne i zapewniam, że to nie wszystko co one potrafią.

Jeżeli uważasz, że za dobre monitory trzeba zapłacić mnóstwo pieniędzy, to wiedz, że nic bardziej mylnego. Przykładem niech będą LG M197WD-PZ. Dobre monitory w korzystnej cenie.