Jeżeli twoje życie składa się tylko i wyłącznie z siedzenia przed komputerem, oglądania filmów, grania w gry komputerowe czy tworzenia skomplikowanej grafiki, to niezbędne dla ciebie mogą okazać się monitory LG. Ich jakość obrosła już legendą dlatego może warto dowiedzieć się skąd to się wzięło?

Firma LG od wielu lat jest wiodącym producentem na rynku monitorów komputerowych. Niewielu producentów potrafiło wywalczyć aż tak duży udział na tym nieustannie zmieniającym się rynku. LG udało się dopasować do zmian między innymi dzięki takim produktom jak 19-calowe monitory LG M197WD-PZ. Przede wszystkim produkty te są niezwykle kuszące ze względu na dość dobre parametry. Jasność 300cd na metr kwadratowy oraz rozdzielczość na poziomie 1366×768 nie oszałamiają. Ale ilość wyświetlanych kolorów w monitorze LG M197WD-PZ już tak. Aż 16,7 miliona różnych barw to wynik naprawdę godny odnotowania i wart uwagi szczególnie dla osób zawodowo zajmujących się tworzeniem różnego rodzaju grafik. Co więcej LG M197WD-PZ ważą niewiele ponad 3,8kg. Dlatego również idealnie nadadzą się do biura.

Jeżeli uważasz, że płaskie monitory LCD to strata pieniędzy, to na pewno przeklniesz swoje słowa w przyszłości, kiedy wada wzroku pogłębi się na tyle, że problemy sprawiać będą nawet najprostsze czynności.