Pragniesz zapewnić swoim urządzeniom bezpieczeństwo, nie ograniczając prywatności tylko do jednego? Dzięki koncie NordVPN możliwe jest chronienie nawet sześciu urządzeń jednocześnie. Już dziś zabezpiecz swoja aktywność w internecie, gdziekolwiek jesteś.

Co to jest VPN i do czego się stosuje?

NordVPN to nic innego, jak wirtualna sieć prywatna. Tunel, przez który płynie ruch w ramach sieci prywatnej: między klientami końcowymi z pomocą sieci publicznej, takiej jak internet. Węzły są w tej sieci przesyłane za pomocą pakietów. Przesyłane dane mogą być szyfrowane i kompresowane, co przyczynia się do zwiększenia jakości i poziomu bezpieczeństwa. Serwer VPN umożliwia nam szyfrowanie aktywności online, chroni nasze dane przed hakerami i przede wszystkim przed reklamodawcami.

Różnice między VPN a proxy

Serwery proxy różnią się od VPN przede wszystkim ruchem, który pojawia się jako przychodzący z adresu serwera proxy, a nasze dane i IP są rejestrowane. Żaden ruch nie jest tutaj szyfrowany, w przeciwieństwie do serwera VPN. Serwery proxy, które nie są płatne stanowią z kolei poważne zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa w internecie. Jeśli szukamy więc niezawodnej anonimowości i bezpieczeństwa w sieci, VPN to najlepszy wybór. Niezawodność ta wiąże się także z kosztami, dlatego VPN wypada w porównaniu z proxy po prostu drożej.

Czym NordVPN wyróżnia się na tle innych?

NordVPN to jeden z najbardziej profesjonalnych VPN-ów. Podnosi nasze bezpieczeństwo podczas przeglądania internetu, nie tylko w domu, lecz również i w podróży. Nikt nie podejrzy i nie przechwyci naszego ruchu, czy to w pokoju hotelowym, czy na lotnisku. Wszelkie blokady i ograniczenia nie będą nas już dotyczyć. Właśnie tym wyróżnia się NordVPN, a cena produktu jest wprost nie do przebicia. Aplikacje są stabilne i dostępne na wszystkie systemy operacyjne. Pozostaje już tylko zaopatrzyć się w kupon rabatowy i zdobyć VPN już dziś w promocyjnej, tańszej wersji na rok. Wszystko w trosce o nasze bezpieczeństwo w internecie, które jest najważniejsze.