Bezpieczne surfowanie w internecie

Jak bezpiecznie surfować w internecie?

Internet

Pragniesz zapewnić swoim urządzeniom bezpieczeństwo, nie ograniczając prywatności tylko do jednego? Dzięki koncie NordVPN możliwe jest chronienie nawet sześciu urządzeń jednocześnie. Już dziś zabezpiecz swoja aktywność w internecie, gdziekolwiek jesteś.

Co to jest VPN i do czego się stosuje?

NordVPN to nic innego, jak wirtualna sieć prywatna. Tunel, przez który płynie ruch w ramach sieci prywatnej: między klientami końcowymi z pomocą sieci publicznej, takiej jak internet. Węzły są w tej sieci przesyłane za pomocą pakietów. Przesyłane dane mogą być szyfrowane i kompresowane, co przyczynia się do zwiększenia jakości i poziomu bezpieczeństwa. Serwer VPN umożliwia nam szyfrowanie aktywności online, chroni nasze dane przed hakerami i przede wszystkim przed reklamodawcami.

Różnice między VPN a proxy

Serwery proxy różnią się od VPN przede wszystkim ruchem, który pojawia się jako przychodzący z adresu serwera proxy, a nasze dane i IP są rejestrowane. Żaden ruch nie jest tutaj szyfrowany, w przeciwieństwie do serwera VPN. Serwery proxy, które nie są płatne stanowią z kolei poważne zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa w internecie. Jeśli szukamy więc niezawodnej anonimowości i bezpieczeństwa w sieci, VPN to najlepszy wybór. Niezawodność ta wiąże się także z kosztami, dlatego VPN wypada w porównaniu z proxy po prostu drożej.

Czym NordVPN wyróżnia się na tle innych?

NordVPN to jeden z najbardziej profesjonalnych VPN-ów. Podnosi nasze bezpieczeństwo podczas przeglądania internetu, nie tylko w domu, lecz również i w podróży. Nikt nie podejrzy i nie przechwyci naszego ruchu, czy to w pokoju hotelowym, czy na lotnisku. Wszelkie blokady i ograniczenia nie będą nas już dotyczyć. Właśnie tym wyróżnia się NordVPN, a cena produktu jest wprost nie do przebicia. Aplikacje są stabilne i dostępne na wszystkie systemy operacyjne. Pozostaje już tylko zaopatrzyć się w kupon rabatowy i zdobyć VPN już dziś w promocyjnej, tańszej wersji na rok. Wszystko w trosce o nasze bezpieczeństwo w internecie, które jest najważniejsze.

2 thoughts on “Jak bezpiecznie surfować w internecie?

  1. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia jak to jest z tym bezpieczeństwem dzięki VPN, ale ja tej technologii używam do czegoś innego. Dużo podróżuję i zdarza się, że mam ochotę obejrzeć jakiś materiał video z rodzimych stron internetowych typu onet VOD. I niestety bez polskiego adresu IP jest kłopot, bo ruch zagraniczny jest blokowany. Nie wiem czemu, nie wnikam. No i kolega informatyk powiedział mi o czymś takim jak NordVPN, czyli sprawdzony i niedrogi dostawca usługi VPN. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy kliknąć na mapie na wybrany kraj i po paru sekundach uzyskujemy adres IP z tego kraju. Sam internet działa wtedy nieco wolniej, ale ja używam NordVPN jedynie do przeglądania treści video, więc nie dostrzegam kłopotu, gdyż nic nie przycina się. Generalnie polecam. Warto wziąć od razu na dłuższy okres. Czym dłużej tym taniej wychodzi.

  2. to ja powiem wam tyle że używam nordvpn od kilku miesięcy dopiero i bardzo żałuję że wziąłem go na rok, bo teraz jak patrzę na cenę to widzę że najbardziej opłaca się wziąć to na 3 lata lub ewentualnie 2 ale to też nie jest tak że jestem cebulakiem po prostu nie wiedziałem jak ten nordvpn będzie się sprawować u mnie bo wiele się czyta o tym że prędkość przez vpn jest tragiczna a akurat w przypadku nordvpn powiem wam szczerze że jestem pozytywnie zaskoczony i polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *