Monitory są jednymi z najważniejszych elementów zestawu komputerowego. Co nam po najlepszej karcie graficznej lub wydajnym procesorze bez monitora, który pozwoli nam podziwiać ich współpracę? Decydując się na jego zakup, powinniśmy rozważyć propozycję firmy HP.

Firma HP od wielu lat produkuje monitory. Mają one wielu zwolenników, wychwalających ich jakość, niską cenę oraz wydajną pracę. Jednym z najlepszych monitorów spod znaku Helwett-Packard jest model HP l1908w. Jest to 19-calowy, płaski monitor szerokoekranowy wspierany przez technologię HP BrightView. Umożliwia mu ona uzyskanie większej głębi koloru, a także dużo ostrzejszego obrazu, dzięki czemu wrażenia z oglądania filmów będą na długo zapadać w naszej pamięci. Nominalna rozdzielczość monitora HP l1908w to 1440×900 pikseli.

Dzięki minimalnej odległości między pikselami wynoszącej jedynie 0,285mm, obraz będzie sprawiał wrażenie bardziej skonsolidowanego. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest piękna stylistyka i lepsze właściwości ergonomiczne monitora. Co więcej, HP l1908w wyposażono w system Easy Clip, dzięki któremu możliwe będzie przymocowanie do monitora uchwytów na zdjęcia czy aparat. Zapewni to ogromną oszczędność miejsca i sprawi, że nasz komputer będzie dla nas bardziej przyjazny. Warto również wspomnieć, że monitor ten można śmiało umieścić na ścianie. Posiada on specjalnie zaprojektowane do tego celu uchwyty, dzięki którym bez trudu przytwierdzimy go do każdej pionowej powierzchni.

Jeśli wszystkie nasze dotychczasowe monitory nie spełniały pokładanych w nich nadziei, czas na zmianę. Produkty HP pozwolą nam odzyskać wiarę, że istnieją jeszcze produkty bardzo wysokiej jakości w racjonalnej cenie.