Tani monitor LG

Firma LG Electronic znana jest przede wszystkim z tego, że produkuje monitory bardzo wysokiej jakości. Obecnie ceny monitorów LCD znacznie spadły i za 17-calowy monitor wysokiej klasy zapłacimy już nawet około 500zł. Do tej właśnie grupy niedrogich, ale bardzo dobrych ekranów należy LG L1734S-SN.
Monitor LG Lcd 17
Monitory LG L1734S-SN posiadają matrycę TN o przekątnej 17 cali, kontraście 700:1 oraz jasności 300cd/m2. Czas reakcji matrycy z kolei wynosi 5ms. Rozdzielczość na poziomie 1280×1024 pozwala zaś na bardzo komfortową pracę. LG L1734S-SN waży zaledwie 3,5kg, dzięki czemu możemy go zawiesić na ścianie bez obawy, że monitor spadnie i się uszkodzi. Nie musimy się także obawiać o szkodliwy wpływ urządzenia na nasze zdrowie oraz na środowisko – LG L1734S-SN został wyprodukowany w zgodzie z normami ISO i TCO. Jako jedyną wadę monitorów LG można uznać brak wbudowanych głośników, na szczęście i ich ceny spadły ostatnio dość znacząco. LG L1734S-SN wyświetla 16,2 miliona kolorów, ale takie osiągnięcie już nikogo nie dziwi, ponieważ w obecnych czasach nawet ekrany w telefonach komórkowych wyświetlają taką liczbę kolorów.

Prezentowane monitory to bardzo dobra propozycja dla niewymagających osób, które chcą zakupić niedrogi monitor LCD o przekątnej 17 cali. Nieduża waga monitora pozwala na zawieszenie go na ścianie, a przez to na zwolnienie miejsca na biurku. Firma LG znów się postarała i pokazała swoim konkurentom, że potrafi tworzyć tanie ekrany LCD naprawdę wysokiej jakości.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *