Wybierając najlepsze podzespoły do naszego komputera, wielu lat zupełnie marginalizuje rolę takich urządzeń jak monitory w późniejszej eksploatacji komputera. Jest to niewybaczalny błąd, gdyż to właśnie z jego pomocą, będziemy mogli cieszyć się efektowną grafiką wygenerowaną dzięki naszej potężnej karcie graficznej. Dlatego warto rozejrzeć się za naprawdę dobrym sprzętem.

Jednym z najlepszych producentów monitorów na świecie jest firma LG. Jej produkty mają renomę naprawdę trwałych i praktycznie niezniszczalnych urządzeń warto więc przejrzeć ofertę tej firmy przed zakupem bardzo drogich podzespołów. Produktem, który warto wyróżnić jest LG W2234S-BN. Monitor ten jest doskonałym przykładem tego, ile może zdziałać dobry monitor. A potrafi zmienić naprawdę wiele. Urządzenie to posiada ekran o przekątnej aż 22 cali i rozdzielczości maksymalnej 1680×1050. Oznacza to, że na tym monitorze genialnie będą wyglądać wszelkiego rodzaju filmy bardzo wysokiej jakości oraz nowoczesne gry komputerowe.

Wrażenia obrazu LG W2234S-BN potęgować będzie na pewno liczba kolorów, sięgająca aż 16,7 miliona różniących się od siebie barw. Co więcej, czas reakcji tego monitora na zmieniający się obraz wynosi niewiele ponad 3ms. Co więcej, LG W2234S-BN nie waży dużo. Jego masa nie przekracza 6kg co można uznać za niewątpliwy sukces inżynierów koreańskiej firmy.

Podsumowując, jeśli szukasz dobrego i taniego sprzętu, to firma LG na pewno znajdzie coś dla ciebie. Jej monitory LCD uznawane są za najlepsze w relacji cena/jakość. Przekonało się o tym miliony zadowolonych klientów. Może najwyższy już czas do nich dołączyć?