Monitory Helwett-Packard

Monitory

Decydując się na zakup komputera, nie sposób zapomnieć o potrzebie wyboru odpowiedniego monitora. Jedynie dobre urządzenie tego typu pozwoli nam cieszyć się z możliwości naszej karty graficznej. Dlatego też warto zwrócić uwagę na monitory firmy HP.

Firma ta produkuje sprzęt elektroniczny od dawna. Jej drukarki są znane i cenione na całym świecie, przede wszystkim dzięki ich niezawodności i wysokiej wydajności. Podobnymi cechami wyróżniają się monitory, a w szczególności model HP l1908w z 19-calowym ekranem. Zastosowano tu technologię HP BrightView, której zadaniem jest zapewnić nam bogatą gamę kolorów, ostry obraz i doskonałe wrażenia wizualne. Dzięki temu obraz wyświetlany przez ten monitor jest klarowny i bardzo wyraźny, co niewątpliwie przyda się podczas pasjonującej rozgrywki w ulubioną grę komputerową. Ponadto HP l1908w jest bardzo łatwy w obsłudze. Posiada wbudowany tryb Quick View, zapewniający bardzo krótki czas reakcji na poziomie pięciu milisekund oraz optymalną rozdzielczość 1440×900, która zagwarantuje nam fotograficzną jakość obrazu. Co więcej, kontrast monitora HP l1908w wynosi 1000:1. Zapewni to fenomenalny obraz panoramiczny w czasie oglądania filmów, zdjęć, a także podczas grania w gry komputerowe.

Jeśli chcemy, aby nasz monitor służył nam jak najdłużej i zawsze był w stanie pokazać nam wszystkie możliwości najnowszych akceleratorów graficznych, to swoją uwagę powinniśmy skierować na monitory firmy HP. Są one warte każdej wydanej na nie złotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *