Monitory na prawie każdą kieszeń

Monitory

Niewiele zarabiasz i nie stać cię na drogie monitory? Z drugiej strony jednak nie zadowalasz się półśrodkami i szukasz dobrego monitora za rozsądną cenę? W takim razie w ofercie firmy LG na pewno znajdziesz produkt, który Cię zainteresuje.

Pochodząca z Korei Południowej firma LG jest jednym z liderów branży elektronicznej. Produkowany przez nią sprzęt sprzedaje się rocznie w kilkusetmilionowym nakładzie, dając tej firmie miano potentata rynku komputerowego. Dużą rolę odegrało w tym wprowadzenie do oferty modelu LG W2234S-BN. Monitory te wyróżniają się spośród produktów konkurencji przede wszystkim bardzo nowoczesnym wyglądem. Jednakże nie o wygląd tu chodzi. LG W2234S-BN to bowiem urządzenie o bardzo dobrych parametrach. Jego 22-calowy ekran jest w stanie wyświetlić prawie 17 milionów kolorów.

Co więcej, oferowana rozdzielczość 1680×1050 całkowicie usatysfakcjonuje nas podczas projekcji filmów w jakości High Definition na naszym pececie. Warto również przyjrzeć się takim parametrom jak kąt widzenia w pionie oraz w poziomie – oba wynoszą tu 170 stopni. Oznacza to, że LG W2234S-BN możemy stosować nie tylko do użytku domowego, ale i w różnego rodzaju przedsiębiorstwach jako tablicę informacyjną lub monitory w centrum monitoringu dużych centrów handlowych. Monitory LCD firmy LG nie ważą dużo. Ich masa nie przekracza 6 kilogramów, dzięki czemu będzie to wymarzony sprzęt do rozmaitego zastosowania.

Produkowane przez LG monitory LCD cieszą się ogromną popularnością. Wszystko ze względu na ich niską cenę oraz wysoką jakość, która zadziwiać nas będzie nawet po kilku latach użytkowania monitora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *