Wyszukane monitory dla konesera

Monitory

Masz już dość tanich monitorów, które nie są w stanie idealnie zobrazować osiągnięć Twojego komputera? Potrzebujesz czegoś lepszego, ponieważ kupiłeś tuner TV i często oglądasz telewizję? W takim razie monitory spod skrzydeł LG na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom.

Nie wszystkie firmy produkujące monitory robią to dobrze. Wiele z nich oferuje urządzenia dość miernej jakości. Często wypalają się w nich piksele, a jakość prezentowanego przez nie obrazu pozostawia wiele do życzenia. Jedną z nielicznych firm produkujących sprzęt najwyższej klasy jest LG. My zwróciliśmy uwagę na model LG M2794D-PZ. Urządzenie to wyposażono w ekran o niebagatelnej przekątnej 27 cali. Śmiało można powiedzieć, że obraz wyświetlany na tym monitorze jest krystalicznie czysty i bardzo dobrze się go ogląda. Dodatkowym atutem monitora LG M2794D-PZ jest kontrast 20000:1 oraz rozdzielczość kształtująca się na poziomie 1920×1080. Ponadto monitory LG wyświetlają ponad 16 milionów kolorów, dzięki czemu zauważymy każdy nawet najmniejszy detal na ekranie. LG M2794D-PZ może też służyć jako telewizor, bez potrzeby używania do tego celu komputera. Wyposażono go bowiem w dwa gniazda HDMI oraz jedno gniazdo DVI. Kolejnym atutem tego monitora jest jego niewielka waga, dzięki czemu będziemy mogli zawiesić go na ścianie.

Jeśli posiadamy troszkę więcej gotówki i nie zadowalamy się półśrodkami, wtedy śmiało możemy powiedzieć, że monitory LG tworzone są z myślą o nas. Łączą one w sobie niezwykły wygląd oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, a wszystko to w trosce o najbardziej wybrednych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *