Jeżeli każdą wolną chwilę spędzasz na przeglądaniu nowości ze świata kinematografii to powinieneś zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt, który pozwoli dostrzec wszystkie drobne detale każdej produkcji. Najnowsze monitory sygnowane logo LG z pewnością powinny wzbudzić twoje zainteresowanie.

Rynek monitorów zdominowany jest przede wszystkim przez firmę LG. Nic w tym dziwnego skoro to właśnie urządzenia tego producenta wypadają najlepiej w każdym teście, w którym biorą udział. Przykładem mogą być laureaci wielokrotnych porównań z produktami konkurencji – monitory LG M197WD-PZ. Tym co je wyróżnia to przede wszystkim 19 cali na których każdy film czy gra robią piorunujące wrażenie. Co więcej, LG M197WD-PZ posiadają dość dobre parametry dzięki którym będą one obiektem pożądania wielu milionów osób na całym świecie.

Parametrem szczególnie godnym uwagi jest ilość wyświetlanych kolorów. Dla modelu LG M197WD-PZ możliwe jest wyświetlenie aż 16,7 miliona różniących się od siebie barw, co produkty konkurencji mogą mieć w standardzie, ale te kosztujące niemal dwa razy więcej. Po co więc przepłacać, skoro LG ma tak tani sprzęt?

Jeżeli uważasz, że monitory ciekłokrystaliczne są ci niezbędne ponieważ oszczędzają nie tylko wzrok, ale i energię, to masz racje. Tak więc czym prędzej biegnij do sklepu po model LG M197WD-PZ.