Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy jak ważne są odpowiednio dobrane monitory. Wydaje się logiczne, że to one przekazują nam obraz z karty graficznej i głównie od nich zależy to, czy wydatek kilkuset złotych na taką kartę jest czymkolwiek uzasadniony.

Obecnie wiele firm produkuje bardzo dobre monitory w rozsądnej cenie. Jedną z wiodących firm wytwarzającą ten sprzęt jest LG. Firma ta nie tylko produkuje świetnej jakości telefony komórkowe, ale swoją popularność zyskała przede wszystkim dzięki takim urządzeniom jak LG M197WD-PZ. Ten 19-calowy monitor jest jednym z najlepszych tego typu urządzeń na rynku. Wyróżnia go przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz świetne parametry, które zadowolą każdego kinomaniaka i gracza. Przede wszystkim na uwagę zasługuje fakt, że LG M197WD-PZ posiadają dwa wbudowane głośniki o mocy 3W każdy, przez co zaoszczędzimy sporo pieniędzy na tego typu wydatek. Kolejnym atutem jest to, że LG M197WD-PZ posiada też pilota, przy pomocy którego będziemy mogli sterować zarówno kontrastem jak i ostrością oglądanego filmu.

Podsumowując, monitory LG to jedne z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. Dlatego w ich przypadku nie warto liczyć się z pieniędzmi.Gdyż jak wiadomo za jakość trzeba zapłacić, ale w przypadku tego sprzętu cena nie jest zbyt wygórowana