Kupno filtra do wody to jedno, jednak jego dalsza eksploatacja i koszty z nią związane to już zupełnie inna bajka. Podczas wybierania filtra do wody mało kto rozmyśla nad tym ile będą później kosztować wkłady do tego filtra do wody.

Tanie czasem bywa drogie

Może się okazać, że z pozoru tani filtr dzbankowy będzie niósł za sobą wydatki, o których nawet lepiej nie myśleć. Patrząc krótkowzrocznie okazuje się, iż wkłady do filtrów do wody w wersji dzbankowej nie są tak drogie, jednak gdy weźmie się pod uwagę okres ich zużywania pojawia się niemiłe zaskoczenie. Jednostkowa cena za wkłady do dzbankowych filtrów do wody jest mała, równie mała co okres przydatności takiego wkładu filtrującego. Dlatego też zamiast wciąż kupować i wymieniać wkłady do filtrów do wody lepiej i bardziej ekonomicznie jest zainwestować w odwróconą osmozę czyli system RO, którego koszt zakupu jest może i znacznie większy, jednak czas użytkowania pojedynczej membrany jest wielokrotnie większy niż w przypadku wkładów do filtrów dzbankowych.

Dzbanki dobre na początek

Jeżeli jednak z pewnych przyczyn decydujesz się na zakup dzbankowego filtra do wody takiego jak Brita Aluna pamiętaj by kupować oryginalne wkłady do filtrów do wody w tanich sklepach internetowych. Koszty wkładów do filtrów do wody mogą się znacznie różnić w zależności od wybranego sklepu internetowego, dlatego też przed zakupem zachęcam do przejrzenia ofert najciekawszych sklepów internetowych z urządzeniami uzdatniającymi.

Wkłady do filtrów w ciekawych promocjach znajdziesz na stronie https://www.zestudni.pl/wklady-do-filtrow/