Sony to przedsiębiorstwo założone 7 maja 1946 roku przez Masaru Ibukę i Akio Moritę w Japoii w Tokio. Znana jest m.in. z walkmana, discmana, trinitrona, PlayStation, czy Memory Stiuk. Była autorem nośnika pamięci HiFD.

Przełomowym momentem dla firmy Sony, było wprowadzenie magnetofonu taśmowego w latach 50-tych. Pierwszych transakcji na rynku pozagiełdowym firma dokonywała 5 lat po wprowadzeniu magnetofonu, zaś trzy lata później zadebiutowała na giełdzie i zmieniła nazwę na Sony. Jest m.in. producentem takiego sprzętu jak kino domowe czy mini wieże.

Jednym z doskonałych sprzętów firmy Sony jest Mini Wieża SONY CMT-EH25. Jest to łatwy w obsłudze i niedrogi mikrozestaw Hi-Fi z radiem, magnetofonem, odtwarzaczem CD i gniazdem USB do podłączania i ładowania odtwarzaczy mp3. Idealny do sypialni i kuchni. Jest koloru brązowego.

Można go umieścić na półce, na stoliku lub podłodze. Nie zajmuje dużo miejsca i łatwo można go przenieść. Ma podłączone 2 zestawy głośnikowe, posiada wejście Audio z przodu 3,5 mm, port USB, odtwarzacz CD, odtwarza mp3, oraz kasety magnetofonowe. Posiada wymiary: 451 x 242 x 225 mm. Dzięki niemu poczujesz się w samym centrum dźwięku.

Mini Wieża SONY CMT-EH25 jest idealnym prezentem na 18-te urodziny dla Twojego dziecka.