Założycielem fimy Panasonic jest Konosuke Matsushita, który sformułował w 1932 roku zasady jakimi kierują się pracownicy firmy. To światowy lider w rozwijaniu i produkcji elektroniki, zaspokajającej szeroki wachlarz potrzeb naszych klientów.

Budowanie silnego i zamożnego społeczeństwa, poprzez prowadzenie działalności biznesowej, a co za tym idzie polepszanie jakości życia na całym świecie to misja firmy Panasonic. Produkty firmy Panasonic to m.in. telewizory, kino domowe, mini wieże czyli sprzęt domowy, a także do biura np. projektory czy komputery, aparaty cyfrowe, kamery, czy sprzęt telekomunikacyjny.

Z pośród najlepszych sprzętów kina domowego wyróżnić możemy te najchętniej i najczęściej kupowane. Jest to mini wieża PANASONIC Scpm42epk. Wieża o mocy 40 W z możliwością odtwarzania płyt CD, co pozwala na słuchanie starych przebojów z naszych kolekcji, jak również nowoczesnych plików MP3. Dla miłośników radia urządzenie to posiada również wbudowany tuner am/fm z systemem rds pokazującym informacje o odtwarzanej stacji i aktualnym utworze.

Dodatkowo mini wieża Panasonic SC posiada stacje dokujaca na ipoda. W dzisiejszych czasach jest to już praktycznie niezbędne abyśmy w dowolnym miejscu w domu mogli podłączyć nasz telefon i odtwarzać ulubione utwory.

Wieża nie zajmuje wiele miejsca z wymiarami 22 na 15 cm pozwala na umiejscowienie praktycznie na dowolne polce lub na biurku. Dodatkowo jest pilot do zdalnego sterowania co pozwoli nam kontrolować wieżę z fotela lub łóżka.

Zdecydowanie mini wieża panasonic sc pm42epk to technologia i dzwiek XXI wieku”.