Znakomity GamePad Logitech

Peryferia Rozrywka

Każdy z nas uwielbia spędzać czas na zabawie. Jedną z najbardziej popularnych rozrywek są gry na konsoli PlayStation 3. Natomiast firma Logitech, znana ze swej precyzji, stworzyła GamePady, które znacznie ułatwiają nam rozkoszowanie się najnowszymi grami.

Skoro mowa o urządzeniach stworzonych dla graczy, musimy zaprezentować GamePady Logitech ChillStream Controller. Mogą one być wzorem do naśladowania dla innych producentów, ponieważ firma Logitech – z myślą o zapalonych graczach – zastosowała w tym modelu wiatraczki wydmuchujące powietrze na palce i wnętrze dłoni podczas gry. Ten specyficzny system chłodzenia posiada trzy tryby: ciągły, przerywany albo wyłączony, czyli możemy dowolnie regulować przepływ powietrza. Warto także dodać, iż chłodzenie zastosowane w urządzeniu Logitech ChillStream Controller jest bardzo ciche, na pewno więc nie będzie nas rozpraszało podczas grania. Prezentowany Gamepad posiada piętnaście przycisków, które są doskonale rozmieszczone. Dużym plusem zabawki jest wysoka jakość analogowych gałek jak i spustów, bowiem otrzymujemy szybką reakcję i dużą precyzję. Producent pragnął także, aby nasze urządzenie zapewniało maksymalny komfort użytkowania, dlatego też zastosował uchwyty z miękkiej gumy, które gwarantują pewny chwyt suchym dłoniom. Firma Logitech nie zapomniała także o interfejsie USB, przez który będziemy mogli z łatwością podpiąć naszą zabawkę do konsoli PlayStation 3. Logitech ChillStream Controller charakteryzuje się też niezwykłą precyzją wykonania, widoczną pzede wszystkim w wyglądzie.

Prezentowane GamePady na pewno zyskają ogromną popularność wśród graczy. Rewolucyjne rozwiązania firmy Logitech, takie jak system chłodzenia i gumowe uchwyty do trzymania, wzbudzą przychylność niejednego użytwkonika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *