Monitory LCD marki LG

Monitory

Monitory LCD są już od dawna na naszym rynku, jednak teraz stają się coraz popularniejsze i z powodzeniem zastępują te starsze i zajmujące więcej miejsca monitory. Wśród wielu producentów tych nowoczesnych urządzeń, na chwilę uwagi zasługuje firma LG i jej produkt LG W1942T-SF.

Monitor LG W1942T-SF to wspaniałe urządzenia dla naszej platformy PC. Monitor ten należy do jednych z lżejszych modeli (jego waga wynosi zaledwie 4 kg), przez co bez problemu zawiesimy go na ścianie. Kontrast dynamiczny na poziomie 8000:1 oraz jasność 300 cd/m2 sprawiają, że prezentowane monitory gwarantują doskonałą jakość obrazu. Oczywiście ogromne znaczenie odgrywa też tutaj przekątna ekranu 19 cali czy format obrazu 16:9 o nominalnej rozdzielczości 1440×900. Kąt widzenia wynosi 178 stopni, dzięki czemu możemy usiąść w dowolnym miejscu przed monitorem i na pewno nie pogorszy to naszego odbioru. Jedynym zastrzeżeniem wobec modelu LG W1942T-SF może być fakt, że posiada od jedynie gniazdo D-Sub.

Prezentowane monitory LG z pewnością mogą nas zachwycić, ponieważ oprócz ładnego wyglądu, mogą pochwalić się tez wysoką jakością. Firma LG słynie przecież ze swej niezawodności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *