Konsola PlayStation 2 firmy Sony jest powszechnie znana i lubiana, zwłaszcza wśród młodszych użytkowników. Dzięki niej nigdy już nie będzie się nam nudzić w wolnym czasie. Dlatego właśnie zaprezentujemy Państwu przydatne akcesoria do PlayStation 2, na przykład kontroler analogowy, pilot, a także rozszerzenie pamięci.

Zaczniemy od kontrolera analogowego JOYTECH PS2 Neo X JT0939, bez którego granie na PlayStation 2 w ogóle nie będzie możliwe. JOYTECH PS2 Neo X JT0939 został wręcz doskonale zaprojektowany, gdyż posiada ergonomiczny kształt, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do ręki gracza. Jego wykonanie gwarantuje trwałość i stabilność podczas użytkowania. Akcesoria do PlayStation 2 to także pilot SPEED-LINK SL-4112, który w znaczny sposób ułatwia nam korzystanie z konsoli, gdyż umożliwia nam łatwiejsze nawigowanie podczas oglądania filmów w formacie DVD. Dodatkowo pilot SPEED-LINK SL-4112 posiada antypoślizgowe przyciski zwiększające komfort użytkowania oraz funkcję „baypass” umożliwiającą jednoczesne podłączenie pilota oraz kontrolera gry. Ostatnim prezentowanym akcesorium będzie rozszerzenie pamięci SPEED-LINK SL-4056. Urządzenie to zwiększa aż pięciokrotnie pojemność dyskową standardowej karty pamięci. Rozszerzenie pamięci SPEED-LINK SL-4056 jest bardzo przydatne dla aktywnych graczy, ponieważ daje im możliwość zapisania wielu stanów gier, bez konieczności usuwania innych tak zwanych „save’ów”. Dużą zaletą urządzenia SPEED-LINK SL-4056 jest także przycisk umożliwiający przechodzenie pomiędzy Expansion Memory Card oraz standardową kartą pamięci PlayStation2, co jest niezwykle wygodne.

Na zakończenie warto dodać, iż wszystkie opisane akcesoria do PlayStation 2 mają na celu ułatwienie korzystania z konsoli oraz czerpanie z tego większej przyjemności.