Uwielbiasz gry komputerowe? Nie wyobrażasz sobie wolnego czasu bez nich? Fascynuje cię świat magii i miecza? W takim razie gry komputerowe Blizzard na pewno spełnią wszystkie twoje oczekiwania.

Prawie każdy z nas słyszał kiedyś tytule Diablo. Gra ta wciąż posiada rzesze zwolenników na całym świecie, mimo swojej raczej archaicznej grafice. Jednakże nie o grafikę chodzi, a o grywalność. Niesamowite misje oraz mnóstwo innowacyjnych rozwiązań z zakresu walki i kierowania postacią przykuwały do komputerów na długie miesiące. Śmiało mogę powiedzieć, że Diablo 2 + Diablo 2 Lord Of Destruction jest o niebo lepsze. W grze tej mamy do czynienia z aż 7 zróżnicowanymi pod każdym względem postaci. Paladynem, Amazonką, Czarodziejką, Barbarzyńcą, Nekromantą, Zabójczynią i Druidem. Oznacza to, że grę możemy przejść na minimum 7 sposobów. Minimum, bo Diablo 2 + Diablo 2 Lord Of Destruction jest grą całkowicie nieprzewidywalną. Każdą postać możemy dowolnie rozwinąć, aby była ona możliwie najbardziej skuteczna w eliminowaniu wrogich demonów i nieumartych. Co więcej, wszystkie mapy generowane są losowo. Dlatego, grając w tę grę ponownie, nigdy nie spotkamy tego samego układu plansz, co uatrakcyjni rozgrywkę. Warto również wspomnieć, gra Diablo 2 + Diablo 2 Lord Of Destruction to kawał naprawdę dobrej roboty. Gra ta nie posiada zbyt wielkich wymagań sprzętowych, dlatego użytkownicy nawet najstarszych maszyn będą w stanie uruchomić ją u siebie, by siać strach i zniszczenie wśród sług Diablo- Pana Grozy.

Podsumowując, gry komputerowe z gatunku Role Playing Game takie jak Diablo bardzo wciągają, więc jeśli posiadasz dużo wolnego czasu i chcesz poznać mnóstwo nowych osób z całego świata, daj się ponieść temu szaleństwu.