Najpiękniejsze miniwieże

Rozrywka

Chyba każdy z nas lubi czasami zrelaksować się, słuchając ulubionej muzyki. Miniwieże dostępne na rynku różnią się zarówno materiałami i precyzją wykonania, jak i po prostu ceną. Firmy Philips, Sharp czy Easy Touch od dawna rywalizują ze sobą w tym segmencie.

Miniwieża Easy Touch ET-751 WOODY charakteryzuje się niewielkimi gabarytami. Sprawia to, że idealnie współgra ona z małymi pomieszczeniami. Szczególnie dobrze miniwieża Easy Touch ET-751 WOODY komponuje się z drewnianymi meblami, ponieważ jej elegancka obudowa została wykonana z chromowanych i lakierowanych elementów drewna. Dwa głośniki stereofoniczne o maksymalnej mocy 200W sprawią, że będziemy mogli urządzić niewielkie spotkanie towarzyskie, na którym odtworzymy nasze ulubione płyty CD, CD-RW czy po prostu posłuchamy radia. Miniwieża stereofoniczna Philips FWM185 jest przeznaczona głównie dla tych, którzy lubią posłuchać muzyki nieco głośniej. Dwudrożny system głośników korzystający z Bass-Reflex sprawi, iż niskie tony będą posiadały głębię i będą mocno odczuwalne, a jednocześnie nie zagłuszą tonów wysokich. Oprócz odtwarzania płyt Audio CD, Philips FWM185 potrafi odczytywać także muzykę zapisaną na płytach w formacie MP3 czy WMA. Sprzętem można wygodnie sterować za pomocą poręcznego pilota dołączonego do zestawu. Mikrowieża Sharp XL-UR230HBK to idealne rozwiązanie do stylowych pomieszczeń. Nie charakteryzuje się ona ani wielką mocą (2 x 50W), ani możliwością odtwarzania wielu formatów, jednak największymi atutami wieży Sharp XL-UR230HBK są wygląd i jakość wykonania zapewniająca bardzo dobry dźwięk. Easy Touch ET-604 nie służy z kolei jedynie do odtwarzania plików muzycznych, to już niemal małe centrum rozrywki. Za pomocą tej miniwieży możemy odtwarzać filmy w formacie Divx zapisane na płytach CD, a także DVD i wczytywać do nich polskie napisy. Dodatkowo w miniwieży Easy Touch ET-604 zastosowano system Dolby Digital AC3, dzięki czemu dźwięk w filmach będzie sprawiał wrażenie dźwięku przestrzennego.

Opisane powyżej miniwieże nie należą do tych z najwyższej półki, ale jak widać już małym kosztem możemy zapewnić sobie wspaniałą rozrywkę. Materiały, z których zostały one wykonane oraz ich jakość dźwięku jest zbliżona do lepszych modeli, a ich cena jest dużo niższa. Jeśli więc często słuchamy muzyki, a nie posiadamy sprzętu do tego przeznaczonego, warto rozważyć jego zakup.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *