Test Drive Unlimited

Oprogramowanie Rozrywka

Na pewno niejeden mężczyzna pragnął chociaż raz przejechać się szybkim, sportowym samochodem. Poczuć moc silnika, przyśpieszenie oraz doświadczyć zazdrosnych spojrzeń przechodniów. Niestety często te wizje pozostają tylko marzeniem. Zazwyczaj na przeszkodzie stoi nam brak funduszy. Ale nic straconego! Firma Atari wychodząc naprzeciw naszym marzeniom, stworzyła gry komputerowe Test Drive Unlimited.

Gra Test Drive Unlimited przypomina trochę serię Need for Speed. Tak jak w NfS, jeździmy po mieście i ścigamy się z innymi w pasjonujących wyścigach. Czym więc różnią się obie te gry komputerowe? Przede wszystkim, Test Drive Unlimited daje nam wiele więcej możliwości. Mapa, w tym wypadku wyspa, jest bardzo rozbudowana. Jest to bardzo dokładne odwzorowanie wyspy Oahu należącej do archipelagu Hawaje. Warto dodać, że Test Drive to seria istniejąca od 1987 roku, która doczekała się wielu kontynuacji i z wydania na wydanie była coraz lepsza. Dzięki możliwości gry przez Internet użytkownicy z całego świata mogą razem ścigać się i wygrywać wirtualne pieniądze, które mogą przeznaczyć na nowe, jeszcze szybsze samochody, bądź tuning tych, które posiadają w danej chwili. Wszystko to sprawia, że gra jest wyjątkowo realistyczna, a co za tym idzie – atrakcyjna.

Prezentowane gry komputerowe to pewnością gratka dla fanów gier rajdowych oraz zręcznościowych. Prawie idealnie odwzorowana wyspa Oahu, wiele szybkich samochodów z licencjami, możliwość gry w trybie on-line i ścigania się z prawdziwymi przeciwnikami to niepodważalne atuty tej produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *