Odtwarzacze DVD do kina domowego

Peryferia Rozrywka

Filmy na kasetach VHS odeszły do lamusa, w dzisiejszych czasach znacznie częściej sięgamy po filmy na płytach DVD oraz CD. Spowodowane jest to postępem technologicznym, któremu powinniśmy dotrzymać kroku. Dlatego też naszą uwagę powinny zwrócić stacjonarne odtwarzacze DVD. Producenci tacy jak Manta czy KORR prześcigają się w ulepszeniu swoich produktów dlatego warto się nimi zainteresować.

Drodzy czytelnicy! Manta DVD 045 Prince 4 to już czwarta odsłona znakomitego odtwarzacza DVD z serii Prince. Cechuje się on, podobnie jak wszystkie poprzednie wersje, możliwością odtworzenia praktycznie wszystkich formatów audio/video, dzięki czemu na pewno znajdzie szerokie grono odbiorców. Producent dokłada wszelkich starań, aby jego produkty były najwyższej jakości, dlatego też Manta DVD 045 Prince 4 jest nie tylko bardzo solidnie wykonana, lecz także znakomicie się prezentuje. Czarna obudowa sprawi, że urządzenie będzie pasowało do każdego wnętrza. Urządzenie podłączymy do odbiornika TV poprzez gniazdo SCART. Dźwięk, poza możliwością przesyłu wraz z obrazem, może być podpięty także do zewnętrznego systemu nagłośnieniowego, zapewniając tym samym dźwięk przestrzenny 5. 1. Manta DVD 045 Prince 4 obsługuje formaty video DviX i XviD, a także zapewni nam odtwarzanie plików muzycznych w formacie MP3 i WMA. Warto także zwrócić uwagę na czarne stylowe odtwarzacze DVD KORR DVD/MPEG-4 2238. To, co na pewno zwróci naszą uwagę, to brak wyświetlacza w tym urządzeniu. Producent stwierdził, że jest on rzadko przydatny, dlatego też zrezygnował z umieszczenia go na panelu odtwarzacza KORR DVD/MPEG-4 2238. Połączenie z odbiornikiem jest identyczne, jak w produkcie firmy Manta. Warto także dodać, że już nie będziemy musieli denerwować się, iż odtwarzacz nie odczytuje polskich napisów, bowiem KORR DVD/MPEG-4 2238 doskonale radzi sobie z polskimi znakami. Napisy mogą być odczytywane w wielu formatach, także w formacie MPEG-4. Ciekawym rozwiązaniem jest wyposażenie odtwarzacza w wejście USB, dzięki czemu możemy podłączyć do niego zewnętrzną pamięć flash i odtwarzać bezpośrednio z niej filmy, zdjęcia czy muzykę.

Prawdziwi kinomaniacy na pewno docenią wyżej opisane odtwarzacze DVD, przede wszystkim za ich wysoką jakość wykonania oraz dużą funkcjonalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *